Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) PDF EPUB


Nehir Aydın Gökduman

Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) - Nehir Aydın Gökduman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nehir Aydın Gökduman
DOSYA BOYUTU 12,5
TARİH 2019-10-21
ISBN 6051748665
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elif, Esra ve Emre üç meraklı ve sevimli kardeşlerdir. Hayatı öğrenerek iyi olmanın yolunu takip ederler. Bir gün Elif'in aklına bir soru takıldı. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Elif de bir Kur'an-ı Kerim meali alıp okumaya başladı.Elif'i düşünceli bir şekilde gören ablası Esra “İstersek dünyanın her yerinden arkadaşlarımız olabilir.”; Emre de “Bunun için bir mesajlaşma grubu kurabiliriz.Orada ayetler paylaşabiliriz.” dedi. Ve macera başladı. Hadi, mesajlaşma grubuna sen de katıl ve güzel ayetlerle hayatına daha çok anlam kat!Kur'an-ı Kerim'in tek kılavuzunuz olmasına izin verin!

...ın Gökduman. Elif, Esra ve Emre üç meraklı ve sevimli kardeşlerdir ... Canım Rehberim Kur'an'ım (10 Kitap) - Nehir Aydın Gökduman ... . Hayatı öğrenerek iyi olmanın yolunu takip ederler. Bir gün Elif'in aklına bir soru takıldı. Canım rehberim kur'An'IM (10 kitap). Ürün Açıklaması. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. 50 TL. Bir gün Elif'in aklına bir soru takıldı. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası t ... Canım Rehberim Kur'an'ım (10 Kitap) ... . İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. 8 YAŞ VE ÜZERİ HER BİRİ 32 SAYFA www.kitapvizyon.com 📚 Her türlü sorunuz için DM'den bizimle iletişim kurabilirsiniz. 📲 WhatsApp hattımız: 0544 941 37 00. İnsanlar neden bu ...