Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gezgin Su Damlası Macera Peşinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gezgin Su Damlası Macera Peşinde PDF EPUB


Fatma Yücel Dinç

Gezgin Su Damlası Macera Peşinde - Fatma Yücel Dinç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatma Yücel Dinç
DOSYA BOYUTU 5,51
TARİH 2019-10-30
ISBN 6059551878
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

7’den 70’e Her Eve Lazım Bir Kitap: GEZGİN SU DAMLASI MACERA PEŞİNDE Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye...Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek ister misiniz ? Bu hikâye atasözleri ve deyimlerle, suyun hayatımızdaki önemine dikkat çekiyor. Şelalede şırıldayan, nehirlerde şakırdayan bir damla suyun bizim için ne kadar değerli olduğunu vurgulayan hikâye, Gezgin Su Damlasının macera dolu yolculuğunu anlatıyor. Seçkin çocuk kitapları yayıncısı dikkat atölyesi yayınları, su kaynaklarının kullanımı hakkında her bireyin dikkatini çekmeye çalışıyor. Yazar Fatma Yücel Dinç, Gezgin Su Damlası Macera Peşinde hikâyesiyle, çevrenin ve çevredeki su kaynaklarının yaşamımızdaki değerini fark etmemiz ve bu farkındalığı sürdürmemiz için bize yol gösteriyor. Şiirsel bir dille yazılmış bu farkındalık kitabını satın almak için dikkat atölyesi yayınları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

... Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye ... dikkatatolyesi.com/urun/gezgin-su-damlasi-macera-pesinde ... ... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu... Gezgin Su Damlası Macera Peşinde 433920 Dikkat Atölyesi Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/gezgin-su-damlasi-macera-pesinde. Ana sayfa/Kültür Kitapları/Çocuk Kitapları/Çocuk Kitapları Hikaye - Roman - Öykü/Gezgin Su Damlası Macera Peşinde. 15 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Mac ... Karamela - Gezgin Su Damlası Macera Peşinde ! Dikkat... ... . 15 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu......