Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) PDF EPUB


Mevlana İdris

Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) - Mevlana İdris pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mevlana İdris
DOSYA BOYUTU 8,67
TARİH 2020-04-20
ISBN 6057849342
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal.Mevlâna İdris,’’ Tuhaf Adamlar’’ serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor.Dağıstan Çetinkaya’nın enfes Mardin çizgileriyle resimlenen kitap aynı zamanda Doğu-Batı iletişiminin de masalsı ip uçlarını taşıyor. 

...or. Mevlana İdris. Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal ... Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) - Mevlana İdris ... . Mevlâna İdris'' Tuhaf Adamlar'' serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor. Roman-Öykü kategorisinde yer alan Mevlana İdris - Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! 14.40 TL. Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal. Mevlâna İdris, ... Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) - Mevlana İdris ... . Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal. Mevlâna İdris,'' Tuhaf Adamlar'' serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor....