Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rüya Göremeyen Burak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rüya Göremeyen Burak PDF EPUB


Nur Tunay

Rüya Göremeyen Burak - Nur Tunay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nur Tunay
DOSYA BOYUTU 6,51
TARİH 2020-02-19
ISBN 6056809507
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Hiç rüya göremeyen bir çocukla tanıştınız mı? Karşınızda Burak! Her yolu deniyor ama bir türlü rüya göremiyor! Geriye tek bir yol kalıyor! Bakalım başarabilecek mi?”Burak, çocukların rüya ile ilk kez tanıştığı dönemlerde onlara eşlik edecek, uyku öncesi arkadaşı olacak. Kitap, kendine has canlı çizimleriyle çocukların sevgisini çoktan kazandı bile!Konuşma Sesleri Farkındalık Serisi: R Konuşma sesleri farkındalık serimizin öncelikli amacı bazı sesleri üretmekte güçlük yaşayan ve terapi gören çocukların bu sesleri kullanabileceği bir hikaye bağlamı sunmaktır. Hikayelerin hazırlanması sırasında yazar ve dil/konuşma terapisti işbirliği içinde çalışmıştır. Çocuklarda dil ve konuşma gelişimi devam ederken en son edinilen seslerden birisi /r/’dir. Yapılan çalışmalar bu sesin 5 buçuk yaşına kadar çocuk tarafından rahatlıkla kullanılmaya başladığını göstermektedir. Bu kitapta geçen sözcüklerin %86’sında /r/ sesi geçmektedir. Rüya Göremeyen Burak Türkçe’de bir konuşma sesine/harfe özel olarak hazırlanmış çocuk kitabı olması açısından ilktir. 

...iç rüya göremeyen bir çocukla tanıştınız mı? Karşınızda Burak! Her yolu deniyor ama bir türlü rüya göremiyor! Geriye tek bir yol kalıyor! Bakalım başarabilecek mi?" ... Rüya Göremeyen Burak - Mirket Yayınları ... . Bu kitapta geçen sözcüklerin %86'sında /r/ sesi geçmektedir. Rüya Göremeyen Burak Türkçe'de bir konuşma sesine özel olarak hazırlanmış çocuk kitabı olması açısından ilktir. Rüya Göremeyen Burak! 💛Bir kitapta bu kadar çok /r/harfi PagesBusinessesEducationMirket YayınlarıVideosMerhaba, Rüya Göremeyen Burak kitabımız çok yakında web... Türkçede bir ilk olan bu çocuk kitabında %85 oranda /r/ sesi kullanılıyor. Yazan: Nur Tunay Resimleyen: Deniz Dayıoğlu Dil ve konuşma terapisinde sıklıkla... Ürünü s ... Rüya Göremeyen Burak Yorumları ... ... Türkçede bir ilk olan bu çocuk kitabında %85 oranda /r/ sesi kullanılıyor. Yazan: Nur Tunay Resimleyen: Deniz Dayıoğlu Dil ve konuşma terapisinde sıklıkla... Ürünü satın almadan evvel ürün...