Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zeropedia e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zeropedia PDF EPUB


Fabcaro

Zeropedia - Fabcaro pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fabcaro
DOSYA BOYUTU 7,79
TARİH 2019-06-10
ISBN 6051980881
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kara delik nedir? Evdeki toz nereden gelir? Diyojen kimdir? Tardigrad nedir? Etobur bitkiler nasıl beslenir? Mikrodalga fırın yiyecekleri nasıl ısıtır? Noktacılık, Roswell olayı, homeopati, Lazarus taksonu, estivasyon, Rosetta taşı, plasebo etkisi nedir, nedir, nedir? "Tek bir şey hakkında her şeyi bilmektense, her şeyden biraz biraz bilme" prensibiyle yola çıkan çizgi roman yazarı ve bilim aşığı Fabcaro ile çizer Julien/cdm, önce birbirinden alakasız görünen soruları bir araya getiriyor, sonra bunları basit, fazlasıyla eğlenceli –ve her biri altı karikatür kutucuğuna sığacak– şekilde yanıtlıyorlar. Zeropedia meraklı zihinler için her şey hakkında her şey.

...o Özgür Ansiklopedi - Wikipedia Okumanın En Kolay Yolu ... WikiZero - Free Encyclopedia ... ... Ücretsiz Kargo. Ayakkabı 21-25. ORTOPEDIA. Ortopedia Bebek Ayakkabı Beyaz Deri 1417. ₺239,99 KDV Dahil. Zeropedia adalah sebuah media informasi yang membahas berita berita menarik seperti, Lifestyle, Tekno, Tutorial, Anime, Game, Esport See more of Zeropedia on Facebook. Zeropedia is a wiki about the light novel, anime, and manga series The Familiar of Zero. Zeropedia. 157 Pages. Add new page. Ortopedia, İstanbu ... WikiZero - Free Encyclopedia ... . Zeropedia. 157 Pages. Add new page. Ortopedia, İstanbul. 4,978 likes · 11 talking about this · 59 were here. Create New Account. Not Now. Ortopedia. Shoe shop in Istanbul, Turkey. google aramalarınızda, çıkan sonuçlar arasındaki vikipedi (wikipedia) bağlantılarına tıklandığında hata sayfası ile karşılaşıyors...