Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Miyav İki Hav Hav e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Miyav İki Hav Hav PDF EPUB


H. Salih Zengin

Bir Miyav İki Hav Hav - H. Salih Zengin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H. Salih Zengin
DOSYA BOYUTU 8,26
TARİH 2020-02-24
ISBN 6057849298
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Pijama giymiş bir eşek ya da altmış ikiden bir tavşan göreniniz var mı? Peki ya karanfilin içinde gülümseyen bir filden, pırasalı bir yasadan ya da evinden bacaklı kaplumbağalardan haberiniz var mı? Sinek Meclisi ya da Tavşanlar ve Havuçlar Federasyonu’ndan haberiniz var mı? Öyleyse bu kitap tam size göre! Yenilenen çizim, baskı ve mizanpajıyla yayınlanan Bir Miyav İki Hav Hav isimli mizah kitabı çocukları hayvanların renkli ve eğlenceli dünyasına davet ediyor.Her yaştan okurun keyifle okuyacağı Bir Miyav İki Hav Hav farklı kurgusu ve dil yapısıyla çocukları kahkahalara boğuyor. Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H. Salih Zengin’in yazdığı ve Ebru Arığ’ın farklı çizimleriyle renklendirdiği kitap, çocukların çok sevdiği hayvanları eğlenceli bir dille anlatıyor.Hayvanları mizahi bir üslupla anlatan Bir Miyav İki Hav Hav’ı çocuklar gülerek okurken aynı zamanda onlarca deyim ve atasözlerini de öğrenmiş olacaklar.

...Zengin. Pijama giymiş bir eşek ya da altmış ikiden bir tavşan göreniniz var mı? Peki ya karanfilin içinde gülümseyen bir filden ... Bir Miyav İki Hav Hav - H. Salih Zengin | kitapyurdu.com ... ... H. Salih Zengin. Pijama giymiş bir eşek ya da altmış ikiden bir tavşan göreniniz var mı? Peki ya karanfilin içinde gülümseyen bir filden... H. Salih Zenginin yazdığı 'Bir Miyav İki Hav Hav'da, daha önce görüp geçtiğimiz veya görmeden geçtiğimiz hayvanların dünyasına ince bir espri ile yol bulacaksınız. Bir Miyav İki Hav Hav Venüsya Çocuk Kitaplığı... 25-09-2018/19:47. Mutlaka görülmesi gereken bir Ürün… Bu, küçük cihazla ... Bir Miyav İki Hav Hav | benlikitap.com ... . Bir Miyav İki Hav Hav Venüsya Çocuk Kitaplığı... 25-09-2018/19:47. Mutlaka görülmesi gereken bir Ürün… Bu, küçük cihazlarda Bir Miyav İki Hav Hav okumayı kolaylaştırır. H. Salih Zengin tarafından Bir Miyav İki Hav Hav kitapları kontrol etmek için en yaygın birim...