Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı PDF EPUB


Alfred Adler

Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı - Alfred Adler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alfred Adler
DOSYA BOYUTU 5,2
TARİH 2020-01-14
ISBN 6050207545
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Alfred Adler bu kez bir vaka analiziyle okurun huzuruna çıkıyor. Ağır bir obsesif-kompulsif nevroz vakasını ele alıyor. Fakat vakayı çok değişik bir tarzda sunuyor: Viyanalı bir genç kızın kaleme aldığı özyaşamöyküsünü yüksek sesle okuyor. Genç kız hayatını anlatırken, Adler, nevrozun temelini atan olaylardan söz edildiğinde araya giriyor ve tanılarını koyuyor. Terapi konusuna ise sadece kitabın sonundaki birkaç sayfada değiniyor; hastanın normale dönmesi için yaşam tarzının tamamen değişmesinin zorunlu olduğunu ve bunun da ancak hastada topluluk hissi yaratılarak yapılabileceğini belirtiyor. Hem ustaca kaleme alınmış çok ilginç bir özyaşamöyküsü okuyacak hem de etkileyici bir analiz ve tanı koyma sürecine şahitlik edeceksiniz.

...öyküsünü Okuma Sanatı kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı - Alfred Adler - Kitap - Epey ... . Siteye Git ❯. 2 saat önce. Bir Yaşam Öyküsünü Okuma Sanatı. Bir Yaşam Öyküsünü Okuma Sanatı. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Bir Yaşam Öyküsünü Okuma Sanatı. Mağaza: Fırsat Kapında. Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı - 9786050207545. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. Say Yayınları Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı - Alfred Adler 535551. 5 Al 4 Öde. Bir Ya ... En Ucuz Bir Yaşam Öyküsünü Okuma Sanatı - Alfred Adler Fiyatları ... . 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. Say Yayınları Bir Yaşamöyküsünü Okuma Sanatı - Alfred Adler 535551. 5 Al 4 Öde. Bir Yaşam Öyküsünü Okuma Sanatı'nın özetine geçmeden önce Alfred Adler kimdir kısaca tanıtalım. Avusturyalı psikiyatr Alfred Adler 1870 ile 1937 yılları arasında yaşadı. Öz y...