Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mecburiyet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mecburiyet PDF EPUB


Stefan Zweig

Mecburiyet - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 12,57
TARİH 2020-02-06
ISBN 6057703194
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hür bir şekilde doğarız. Ancak bazen öyle şeyler olur ki, bütün hürriyetimizi ve irademizi birkenara bırakır, ülkemiz adına savaşa katılmak zorunda kalırız. Savaştan kaçarak İsviçre’yegelmiş bir ressam olan Ferdinand, kendi kabuğuna çekilip yaralarını onarmaya çalışırkenyeniden savaşa çağırıldığını öğrenir. Bu beklenmedik çağrı karşısında âdeta efsunlanmış gibibir ruh haline bürünür ve eşinin bütün itirazlarına rağmen bir yola çıkar…Usta yazar Stefan Zweig bu kısa novellada, bir insanın nasıl kendi iradesiyle erk arasındasıkışıp kaldığını anlatıyor. 

...sadaa... üzerine düşünülebilecek birşey bu ... Mecburiyet - Ekşi Sözlük ... . düşündümki mecburiyet diye birşey yoktur. şöyleki; şimdi öğretmeniniz sizden para isterken keyfimden istemiyorum bu parayı çocuklar... Mecburiyet Özet. Zweig, her eserini heyecan ve sabırsızlıkla elime aldığım ve okuyucu olarak beni hiç hayal kırıklığına uğratmayan yazarlardan biri. Mecburiyet 'in ana karakteri ressam Ferdinand da savaş sırasında askere alınmamak için İsviçre'ye kaçmıştır. Stefan Zweig ve Mecburiyet... Hepimizin hayat ... Mecburiyet - Stefan Zweig ... . Stefan Zweig ve Mecburiyet... Hepimizin hayatında " Mecburiyet" ' leri var. Mecburiyet kitabı, Stefan Zweig'ın yoğun psikoloji barındıran eserlerindendir. Hemen hemen her eserinde güçlü psikolojik unsurlara yer veren yazar Mecburiyet eserinde de bu yönü ön plana... Me...