Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Annenin Feryadı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Annenin Feryadı PDF EPUB


Raif Cilasun

Bir Annenin Feryadı - Raif Cilasun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Raif Cilasun
DOSYA BOYUTU 10,56
TARİH 2019-11-07
ISBN 6058040700
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu roman, zevk ve eğlence medeniyetinin bataklığında boğulmak üzere olan torununu kurtarabilmek için, son nefesine kadar mücadele eden bir insanın, göz yaşartan hikayesidir. Model olarak seçilen batı dünyasının içine düştüğü ahlaki çöküntü ve genç insanların bataklıktaki acı çırpınışları…Köklerinden kopartılan tazecik fidanların ibret dolu hayatlarını bu kitapta okuyacaksınız..Dini ve insani değerleri aşağılayarak medeni olduklarını zanneden anne ve babaların zavallılıklarına içiniz sızlayarak şahit olacaksınız. Gerçek kurtuluşun reçetesini öğrenerek huzurlu bir insan olmak yerine; yanlış yollara sapanların, düştükleri ibret verici halleri anlatan, küçük büyük herkesin seveceği bir roman.

...nin Feryadı, Günümüz Türkiye'sinde Temaşa-Seyir sanatları olması gereken eğitici-ahlakçı yapısını kaybetmiş, sinema filmleri, TV dizileri çok büyük ölçüde absürt komediler ... Bir Annenin Feryadı - Film 2017 - Beyazperde.com ... ... "Bir Annenin Feryadı Raif Cilasun'un aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmıştır." +90 212 547 30 15. Contact Bir Annenin Feryadı on Messenger. 2.000.000. Dan fazla satan RAİF CİLASUN' un aynı adlı eserinden " BİR ANNENİN FERYADI" İbret dolu bir hayat hikayesi 28 Nisan 2017 Sinemalarda... Raif Cilasun'un Bir Annenin Feryadı kitabından sinemaya uyarlanan film, Fransa'ya kaçmak zorunda kalan İhsan'ın ve ailesinin hikâyesini anlatıyor. Bir Annenin Feryadı izle IMDB 1/10 ... Bir Annenin Feryadı - Home | Facebook ... ... Raif Cilasun'un Bir Annenin Feryadı kitabından sinemaya uyarlanan film, Fransa'ya kaçmak zorunda kalan İhsan'ın ve ailesinin hikâyesini anlatıyor. Bir Annenin Feryadı izle IMDB 1/10 1970'li yıllarda İstanbul'da duvarcılık yapan Tahir Özütemiz,...