Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mahrem-i Esrar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mahrem-i Esrar PDF EPUB


Yusuf Eren

Mahrem-i Esrar - Yusuf Eren pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Eren
DOSYA BOYUTU 10,98
TARİH 2020-03-05
ISBN 6052232675
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir milletin omuz omuza verdiği kanlı bir mücadele…Kazım Karabekir, bu mücadelenin en önemli kahramanlarından biri...Onu anlamadan günümüzü, onun hayatını bilmeden yakın tarihimizi anlamak çok zor…Çetin şartlar altında geçen bir yaşam…Sadece zafer kazanılana kadar değil, ölene kadar her gün mücadele etmek zorunda bırakılan bir vatanperverin öyküsü…Milli mücadeleyi araştıran Ermeni asıllı bir genç kızın sırlarla dolu bir dünyaya açılan hayatı… Yüz yıl öncesini bir ayna gibi karşısında bulması ve geçmişiyle hesaplaşması…Okuyucuya sık sık duygu yoğunluğu yaşatan bir roman…Bırakalım son sözü Karabekir Paşamız söylesin: “Kahramanlık vazifenin bittiği yerde başlar!”

...ca - Türkçe Sözlük'te mahrem-i esrar kelimesini içeren 1 kelime bulundu ... Mahrem-i Esrar - Osmanlıca Türkçe Sözlük, Lügât, لغت ... ... mahrem-i esrar. Gizli sırlara vakıf olan çok yakın kimse. mahrem-i esrar. şükela: tümü | bugün. sırların sahibi,sırlarının paylaşıldığı, açıldığı kimse. "inanma, ceketim, inanma kuşların söylediklerine; benim mahrem-i esrarım sensin." 30 Kasım 2019 Cumartesi. Kitap. Gönderen mahrem-i-esrar zaman: 13:09. 3 Ekim 2019 Perşembe. Ali ile Nino - Kurban Said. Gönderen mahrem-i-esra ... Mahremi Esrar - Nedir Ne Demek ... . 3 Ekim 2019 Perşembe. Ali ile Nino - Kurban Said. Gönderen mahrem-i-esrar zaman: 14:25. mahremi esrar ne demek? Gizli sırlara vakıf olan çok yakın kimse. Gizli sır söyleyen kimse. (Osmanlıca'da yazılışı: mahrem-i esrar). Şair Esra Erdoğdu isimli şaire ait Mahrem-i Esrar adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsi...