Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okulda Şenlik Var / Hiper Cemil 4 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okulda Şenlik Var / Hiper Cemil 4 PDF EPUB


Mustafa Kemal Çelik

Okulda Şenlik Var / Hiper Cemil 4 - Mustafa Kemal Çelik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Kemal Çelik
DOSYA BOYUTU 10,33
TARİH 2019-10-30
ISBN 6059562775
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

KOMİK VE HEYECANLI MACERALARIYLA HİPER CEMİL İŞTE KARŞINIZDA!Merhaba arkadaşlar;Okul müdürümüz Cingöz Şinasi’ye bu aralar ne oldu bilmiyorum ama bir hâller olduğu kesin. Beni gördüğü her yerde “Hiper Cemiiill!” diye bağıran Şinasi Bey gitti, yerine pamuk şekeri gibi bir adam geldi. Onu kızdıracak yaramazlıklarıma rağmen bana hiç kızmaması sizce de çok tuhaf değil mi? Peki, kedim Titrek’in yavrularının olmasına neden çok sevinmiş olabilir? Geçen sene okul şenliklerinde birinci olan sınıfımız acaba bu sene ne yaptı? Oyunbozan Ercan ile Uyurgezer Ali tüm sınıfa nasıl çamur banyosu yaptırdı?Hepsinin cevabı macera dolu bu kitapta sizi bekliyor.

...emal Çelik. KOMİK VE HEYECANLI MACERALARIYLA HİPER CEMİL İŞTE KARŞINIZDA! Merhaba arkadaşlar; Okul müdürümüz Cingöz Şinasi'ye bu aralar ne oldu bilmiyorum ama bir hâller ... Okulda Şenlik Var / Hiper Cemil 4 - Mustafa Kemal Çelik ... ... Mustafa Kemal Çelik. Merhaba arkadaşlar; Okul müdürümüz Cingöz Şinasi'ye bu aralar ne oldu bilmiyorum ama bir hâller olduğu kesin. Hiper Cemil 4 Okulda Şenlik Var. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan KampanyasıStokta 10+ adet1 iş günüSon güncelleme: 46 dakika önce GittiGidiyor/enduluskitapevi. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Okulda Şenlik Var Hiper Cemil 4. Mağaza: Uygun Kitapçı. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Stok Kodu: 9789759993719. Afacanlar Oku ... Okulda Şenlik Var - Hiper Cemil 4 - BKM Kitap ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Okulda Şenlik Var Hiper Cemil 4. Mağaza: Uygun Kitapçı. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Stok Kodu: 9789759993719. Afacanlar Okulda - Nil Hanım'ın Mumya Dersleri. 0 yorum. 7,80 TL. En iyi kütüpha...