Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Senin İçin Küçüğüm - Nutuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Senin İçin Küçüğüm - Nutuk PDF EPUB


Aynur Karabulut

Senin İçin Küçüğüm - Nutuk - Aynur Karabulut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aynur Karabulut
DOSYA BOYUTU 10,66
TARİH 2020-01-22
ISBN 9944107914
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum. İzmir'i seyredip itinayla tekrar sayfalarına dönmeye başladım. Büyüklere yazmış olduğu bu büyük esere bakalım istedim. "Yaşadığımız sürece defalarca okumalıyız! Çocuklarımıza okutmalıyız!" düşüncesiyle öykü tadında geleceğin aydınlık yüzlerine armağan ettik. Birlikte okumak ve okutturmak niyetiyle... Okuyun ve okutturun!

...aneyle sattığım, Boynumda bir anahtar var Açtığı kilidi kendim yaptığım, Masamda bir nutuk var Senin adına ... Senin İçin Küçüğüm - Nutuk - Aynur Karabulut | kitapyurdu.com ... ... Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. … Yazımın bu bölümünde, Prof. Dr. Afet İnan'ın,"Atatürk'ün Büyük Nutku'nun 50. LGS Nutuk Denemeleri seni hem hayata hem de sınava hazırlayacak! Ayrıca senin için özel olarak tasarlanan TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasını cep telefonuna yükleyerek ücretsiz üye... ... Senin İçin Küçüğüm Nutuk - Güneş Yayın & Dağıtım ... ......