Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sihirli YıllarErken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sihirli YıllarErken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri PDF EPUB


Selma H. Fraiberg

Sihirli YıllarErken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri - Selma H. Fraiberg pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Selma H. Fraiberg
DOSYA BOYUTU 5,4
TARİH 2019-10-15
ISBN 6059746878
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitap, 1950’lerin sonunda okuyucu ile buluşmuş ve üzerinden 60 yıl geçmiş olmasına karşın çağını yakalıyor. Kitabın en büyük katkısı düşünme biçiminin şekillenmesinde dilin belirleyiciliği rolünü vurgulaması; kendi çağının ötesine geçip dil öncesi dönemin sır ve sınırlarının belirlenmesinin bir terapist için ne kadar kıymetli olduğuna işaret etmesidir. Kitap, olguların öğreticiliğini hikâyelerin gölgesinden çıkartması; alt metni okuyabilmenin kuramsal bakış açısına sahip olmak ve birkaç kuramı sentezlemek olduğunu vurgulaması açısından bir başyapıttır. Bu açıdan sadece ailelere değil, uzmanlara da farklı bir bakış açısı getirecektir.

...Fraiberg. Kitap, 1950'lerin sonunda okuyucu ile buluşmuş ve üzerinden 60 yıl geçmiş olmasına karşın çağını yakalıyor ... Sihirli Yıllar Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve... ... . Kitabın en büyük katkısı düşünme biçiminin şekillenmesinde dilin... The Magic Years: Understanding And Handling The Problems Of Early Childhood. Ürün Sepetinize Eklendi! Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri. Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Kısa Özet. Kitap, 1950'lerin sonu ... Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan So... ... . Sihirli Yıllar: Erken Çocukluk Döneminde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Kısa Özet. Kitap, 1950'lerin sonunda okuyucu ile buluşmuş ve üzerinden 60 yıl geçmiş olmasına karşın çağını... Ancak zamanla, onunla anlaşacak ve içeriği takdir etmeye başlayacaksınız. Aynı şeyi Sihirli Yıllar - Erken Çocukluk Dönem...