Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yüklerin En DeğerlisiBir Masal e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yüklerin En DeğerlisiBir Masal PDF EPUB


Jean Claude Grumberg

Yüklerin En DeğerlisiBir Masal - Jean Claude Grumberg pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jean Claude Grumberg
DOSYA BOYUTU 3,31
TARİH 2020-03-13
ISBN 9750846984
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir varmış bir yokmuş, bir zamanlar kocaman bir ormanda yoksul bir oduncu adam ile yoksul karısı yaşarmış.Hayır hayır hayır hayır, içiniz rahat olsun, Parmak Çocuk değil bu. Hiç ilgisi yok. Sizler gibi ben de o gülünç hikâyeden nefret ederim. Besleyemedikleri için çocuklarını terk eden analar babalar nerede, ne zaman görülmüş? Geçelim...Her neyse, bu kocaman ormanda büyük bir açlık ve büyük bir soğuk hüküm sürermiş. Özellikle de kışları. Yazları ormanın üzerine kavurucu bir sıcaklık çöküp o şiddetli soğuğu kovar, püskürtürmüş. Buna karşılık açlık, özellikle bu ormanın etrafının dünya savaşıyla kasılıp kavrulduğu o zamanlarda açlık hiç eksilmeyen bir şeymiş.Dünya savaşı, evet evet evet evet evet.Yazar ve senarist Jean-Claude Grumberg’in kaleminden büyüsünü yitirmiş bir dünyada yaşayan insanlar için hüzünlü bir masal. Belki de gerçeğin ta kendisi.

...aşı, evet evet evet evet evet." Yazar ve senarist Jean-Claude Grumberg'in kaleminden büyüsünü yitirmiş bir dünyada yaşayan insanlar için hüzünlü bir masal ... Yüklerin En Değerlisi - Bir Masal, Jean-Claude Grumberg - Aysel Bora ... . Belki de gerçeğin ta kendisi. Jean Claude Grumberg. Bir varmış bir yokmuş, bir zamanlar kocaman bir ormanda yoksul bir oduncu adam ile yoksul karısı yaşarmış.Hayır hayır hayır hayır, içiniz rahat olsun, Parmak Çocuk değil bu. Jean-Claude Grumberg "Yüklerin En Değerlisi" adlı kitabında tarihin acımasız gerçeklerini bir masal kurgusu altında okurun kulağına fısıldıyor. Sanırı ... Yüklerin En Değerlisi | bkmkitap.com ... . Jean-Claude Grumberg "Yüklerin En Değerlisi" adlı kitabında tarihin acımasız gerçeklerini bir masal kurgusu altında okurun kulağına fısıldıyor. Sanırım kitabın alt başlığı olan "Bir Masal" ifadesi çekti beni. Masalları okumayı seviyorum. Jean-Claude Grumberg'in adını ilk kez bu kitapla duydum: Yüklerin En Değerlisi-Bir ...