Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ara Güler / Bir Devrin Çocukları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ara Güler / Bir Devrin Çocukları PDF EPUB


Sevil Köybaşı

Ara Güler / Bir Devrin Çocukları - Sevil Köybaşı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sevil Köybaşı
DOSYA BOYUTU 5,32
TARİH 2020-01-18
ISBN 6050968989
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

ONLAR, HAYALLERİNİN PEŞİNDE KOŞAN ÇOCUKLARDI. ASLA VAZGEÇMEDİLER. TA Kİ HAYALLERİ GERÇEK OLANA DEK. Soruları hiç tükenmeyen, merakı hiç körelmeyen, keşfetmenin heyecanını hiç kaybetmeyen bir çocuk: Ara Güler. Gitmeyi çok sevdiği fotoğrafçıda durmadan sorular sorar. Radyonun nasıl çalıştığını parçalarını sökerek keşfetmeye çalışır. Babasının hediye ettiği sinema makinesiyle film akşamları düzenler. Ara, kendini ifade edebileceği, tutkusunu hayata dökebileceği bir yol aramaktadır. Sonunda kendi yolunu bulur. Bu yol, onu dünyaca ünlü fotoğrafçı Ara Güler yapacaktır.

...ybaşı. Onlar, hayallerinin peşinde koşan çocuklardı ... Bir Devrin Çocukları - Ara Güler | bkmkitap.com ... . Asla vazgeçmediler. Ta ki hayalleri gerçek olana dek. Soruları hiç tükenmeyen, merakı hiç körelmeyen... Türk fotoğrafçılığın efsane ismi Ara Güler'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Ara Güler, 16 Ağustos 1928'de İstanbul'da dünyaya geldi. Ara Güler'in tam adı Aram Güleryan'dır. Ara kendini ifade edebileceği tutkusunu hayata dökebileceği bir yol aramaktadır. Sonunda kendi yolunu bulur. Bu yol onu dünyaca ünlü ... Bir Devrin Çocukları - Ara Güler, Sevil Köybaşı ... . Sonunda kendi yolunu bulur. Bu yol onu dünyaca ünlü fotoğrafçı Ara Güler yapacaktır. Bu vesileyle serinin yaratıcısı Sevil Köybaşı ile bir araya geldik. Bir Devrin Çocukları fikri nasıl ortaya çıktı? Seri Ara Güler, Afife Jale, Halide Edip Adıvar ve Yaşar Kemal isimlerinden oluşuyor...