Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Büyük Aşkım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Büyük Aşkım PDF EPUB


Gabriel Tallent

Benim Büyük Aşkım - Gabriel Tallent pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gabriel Tallent
DOSYA BOYUTU 11,22
TARİH 2019-11-27
ISBN 6050968088
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Turtle, on dört yaşında bir kızdı. Ayakları çıplaktı ve tüfeği hep omzunda asılıydı. Acıdan yapılmış harap bir evde, çiğ yumurta yiyerek yaşıyordu. Dünyada babasından ve büyükbabasından başka kimsesi yoktu. Okulda öğretmen ona sözcüklerin anlamını soruyordu. O hep aynı cevabı veriyordu: Öfke. Turtle bir gün ormanda gezerken Brett ile Jacob’a rastladı. Ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı. 2017 yılında yayımlandığında büyük ses getiren Benim Büyük Aşkım, zorlu bir hayatla mücadele eden olağanüstü karakter Turtle’ı dünya edebiyatına armağan ediyor. Amerikalı genç yazar Gabriel Tallent’tan görkemli bir başlangıç. New York Times BestsellerNew York Times - 2017’nin En İyi Kitapları seçkisiWashington Post - 2017’nin En İyi Kitapları seçkisiUSA Today - Yılın En İyi Kitabı (2017)Amazoncom - Yılın En İyi Kitabı (2017)

...Şarkı Sözleri - Büyük Aşkım : Kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum Artık bırakmam seni Sımsıkı sarıl bana Bir yudum yaşat beni Unutmak istiyorum Kollarında ... Kayahan - Büyük Aşkım Şarkı Sözü ... ... Gökhan Alkan (Yiğit) | Gel benimle - Seviyor Sevmiyor 18. Serdar Ortac-en buyuk askim sensin... ...her şeyi Öyle mesut et ki Tatlı sözlerinle Öldür gözlerinle Öp beni büyük aşkım Büyük aşkım Büyük aşkım Yıldızlar kayarken Akşamın koynunda Martılar kıskansın Uçur beni büyük aşkım. Kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum Artık bırakmam seni Sımsıkı sarıl bana Bir yudum yaşat beni Unutmak istiyorum... Gabriel Tallent. Turtle, on dört yaşında ... Kayahan - Büyük Aşkım | İzlesene.com ... . Kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum Artık bırakmam seni Sımsıkı sarıl bana Bir yudum yaşat beni Unutmak istiyorum... Gabriel Tallent. Turtle, on dört yaşında bir kızdı. Ayakları çıplaktı ve tüfeği...