Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küs Müyüz Tanrım? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küs Müyüz Tanrım? PDF EPUB


Olgu Ilgın

Küs Müyüz Tanrım? - Olgu Ilgın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Olgu Ilgın
DOSYA BOYUTU 6,93
TARİH 2019-09-27
ISBN 6050966558
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bazen senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir nebze olsun hafifletecek tek bir güzel şey bile olmaz. Bir yardım eli uzanmaz. Bir telefon bile çalmaz. Issızlığın ortasında, dünya başkaları için dönerken sen bir başına kalakalmışsındır. Dayanacak gücün kalmamıştır. Yalvarırsın; ne sesin çıkar ne de duyulur. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan’a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. “Ne oluyor Tanrım?” dersin, “Küs müyüz?” “Neden beni duymuyorsun? Neden görmüyorsun? Yollarımı açmıyor, yardım etmiyorsun?” İşte o zaman en büyük sınavdasındır ve büyük sınavlarda “öğretmen” hep sessizdir. O seni hep görür, ama bir eşiği geçmen, bir dersi öğrenmen gerekiyordur. Zamanın, dayanmanın, iradenin, hayat dersinin, kendini yeniden yapılandırmanın ve inanmanın ödülü gelecektir. Zamanın efendisi büyük öğretmen Satürn elinde ödülü tam o eşiğin ardında seni beklemektedir.Astrolog Olgu Ilgın’dan benzersiz bir astroloji ve kişisel gelişim kitabı. Sadece doğum yılınıza bakarak, bu dünyaya neyi öğrenmek için geldiğinizi anlayacağınız muhteşem bir rehber. 

...simizin duyulmadığı, gizliden gizliye 'Küs müyüz Tanrım' dediğimiz içinden geçtiğimiz bu zamanlarda kitap imdada yetişiyor ... Küs Müyüz Tanrım? | derKi.com ... . Küs müyüz Tanrım ? da öyle bir şey. 21.73 TL. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin.Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?". Küs müyüz Tanrı'm? Bana öyle Sırt çevirme Bulutlar bile gri gözüküyor bu am.na kodumun gezegeninde... "Küs müyüz tanrım? Bana öyle sırtını çevirme Bulutlar gri görünüyor bu *** gezegeninde" BU HANG ... Küs Müyüz Tanrım - Summoner Stats - League of Legends ... .na kodumun gezegeninde... "Küs müyüz tanrım? Bana öyle sırtını çevirme Bulutlar gri görünüyor bu *** gezegeninde" BU HANGİ KİTABA AİT? Detaylar için sor. Olgu Ilgın. Bazen senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir ne...