Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mabedin İçinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mabedin İçinde PDF EPUB


Sibel Demircan

Mabedin İçinde - Sibel Demircan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sibel Demircan
DOSYA BOYUTU 9,58
TARİH 2020-03-10
ISBN 9758312894
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yunanistan’ın Eleusis Kenti’nden başlayan, Anadolu’daki Sufi Dergâhları’na uzanan ve Mısır’ın ilk mabedi Sais’de noktalanan bir sürecin içinde yolculuk yapacaksınız. Ezoterik roman serimizin bu ilk kitabını heyecanla ve ilgiyle okuyacaksınız. Evrendeki her bir canlı, muhteşem bir döngünün küçük birer halkasıdır. Sizden önce yaşamış olanlar, sizler, sizden sonrakiler hiç durmadan ve de bilmeden, bir sonraki nesliniz için kader çarkını döndürür durursunuz. Belki küçük bir çocuğun masumiyeti ile yaptığınızı düşündüğünüz her şey, çarkın dişlilerini çalıştırır ve işte o zaman yeni kaderler yola koyulur. Aslında hepiniz tek bir dilden konuşur ve hep aynı şeyi ararsınız; kendinizi!Kendinizi bulma, hayatın anlamını keşfetme içgüdüsü ile yanıp tutuşurken; bazen hayatın içinde kaybolup gidersiniz. Gören gözünüz, işiten kulağınız, hisseden yüreğiniz, düşünen zihniniz, hep aynı şeye hizmet eder. Aldığınız nefes, yediğiniz yemek, gördüğünüz rüya, ısrarla tevafuk ister. Siz de ısrarla görmezsiniz! Gönül perdeleriniz sımsıkı kapalı, ruh hırkalarınız da dünya hırsıyla kirlenmiştir. Madde âleminden, mânâ âlemine geçiş, işte bu yüzden kolay değildir.Hey sen, bu yolun yolcusu bekle!Kaderinin kalemi ellerinde; hisset, düşün, yaz ve çiz...Ama unutma, bizim çatımızın altında aradığın sırrı, kendi içinde bulacaksın.Biz sana sadece içindeki sırra ulaşmanın yollarını göstereceğiz. (Özel Yola Girerken İlk Nasihatler)

...eler bi'a ve savme olur. Halk arasında mabed kelimesi ibadethanelerin dışında başka mekanlar için de kullanılır ... Mabedin İçinde - Sibel Demircan | kitapyurdu.com ... . "Eğer dini sadece bir ibadetler manzumesinden ibaret kabul ediyorsanız, dini sadece mabedin içinde yaşanacak hayat olarak değerlendiriyorsanız din hizmetlerine farklı bir tanımla yaklaşırsınız. En güzel mâbedi olsun diye en son dînin / Budur öz şekli hayâl ettiği mîmârînin (Yahyâ Kemal). Mabet (isim,) din b. (***) Tapınak "Bütün mabetler içinde güneşten ilk ışık alan camidir." Editörümüz Sib ... Mabedimin Kelimesini Anlamı Nedir - Eodev.com ... . Mabet (isim,) din b. (***) Tapınak "Bütün mabetler içinde güneşten ilk ışık alan camidir." Editörümüz Sibel Demircan, bir zamanlar mabetlerde yaşanan gerçek olaylardan hareketle bu romanı kaleme aldı. Ama unutma, bizim çatımızın altında aradığın sırrı, kendi içinde bulacaksın. Bu sütunlar aslında dış aleme aittirler, mabedin dışında telakki edilmeleri icapeder. Nitekim bu sütunlara gelinceye kadar, loca içinde olmamıza rağmen serbest yürürüz ve sadakat durusunda değiliz. MABEDİN İÇİNDE*. 21 Salı Mar 2017. Posted by anlamvekalem in Genel. ≈ Yorum bırakın. Mabedde elimi açtım. Duâ ile coştu mabed. Hatır ile seni andım. Güncel Türkçe Sözlük. mabet, -di anlamı is. (ma:bet) 1. din b. Tapınak: "Bütün mabetler içinde güneşten ilk ışık alan camidir." -A. Haşim. 2. mec. Ana Sayfa. Mabedin İçinde. Mabedin içinde. Barkod 9789758312894. Stok Durumu VAR. Yunanistan'ın Eleusis Kenti'nden başlayan, Anadolu'daki Sufi Dergâhları'na uzanan ve Mısır'ın ilk mabedi Sais'de noktalanan bir sürecin içinde yolculuk yapacaksınız. "Mabedin İçinde". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. Stok adedi: 4. Mabedin İçinde - Ezoterik Roman. Sibel Demircan. Satıcı....