Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor PDF EPUB


Stefan Zweig

Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 9,34
TARİH 2019-10-22
ISBN 6050321036
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tanrı’nın gazabının gürlemeleri öyle şiddetliydi ki kıyamet borusunu beklemek üzere yatan ölüleri bile uykusundan uyandırdı. O korkunç çağrının yapıldığına inanan ölüler kalkıp cennete doğru yükseldiler, berbat fırtınanın içinden geçtikten sonra bunun henüz mahşer günü olmadığını gördüler.Zweig genel olarak hikâye ve novellalarında sıradan insanları anlatmış, onların çelişkilerini, tutkularını ortaya koymuştur. Bunun yanında o birçok eserinde kutsal anlatıları kendi dil süzgecinden geçirerek yeniden yazmıştır. Bu kitapta her ikisine de örnek gösterilebilecek iki hikâyeyi keyifle okuyacaksınız.

...ır. "Tanrı'nın gazabı o kadar şiddetliydi ki, zincire vurulmuş yeryüzü şiddetle sarsıldı, gökler yarıldı ... Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor - Stefan Zweig ... . Stefan Zweig, "Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor" adı altında aynı kitapta yayımlamış olduğu üç menkıbe... Betimlemenin ve insani duyguları anlatmanın ustası Zweig bu kez inancı ve insanlığın katettiği yolu sorguluyor. Rahel'in merhametiyle Tanrı'ya tabiri caizse büyük bir ders verdiği ve üçüncü güvercinin... Stefan Zweig'in modern klasiklerinden 'Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor' hikayesi ile bir ideale kavuşmak isteyenl ... Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor - Stefan Zweig ... ... Stefan Zweig'in modern klasiklerinden 'Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor' hikayesi ile bir ideale kavuşmak isteyenler için örnek teşkil edecek öykülerden biridir. 3.25 TL. Yine de o zavallı günahkârlar için sana dua edeceğim. Böyle konuştuktan sonra Rahel başını eğdi. Tanrı onun mütevazılığını gördü, yanaklarından aşağı yuvarlanan gözyaşlarını fark etti. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Rahel Tanrı'Yla Hesaplaşıyor - Stefan Zweig kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. 5.20 TL. Yazar Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor'da Rahel ile Yakup'un Eski Ahit 'teki hikâyelerini Kutsal Kitap'taki anlatım biçimini anıştıran bir üslupla ve elbette kendi yorumunu katarak aktarır. Yazar Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor'da Rahel ile Yakup'un Eski Ahit 'teki hikâyelerini Kutsal Kitap'taki anlatım biçimini anıştıran bir üslupla ve elbette kendi yorumunu katarak aktarır. Böyle konuştuktan sonra Rahel başını eğdi. Tanrı onun mütevazılığını gördü, yanaklarından aşağı yuvarlanan gözyaşlarını fark etti. Ürün Sepetinize Eklendi! Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor. 2,50 TL....