Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili PDF EPUB


Ahmet Melih Karauğuz

Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili - Ahmet Melih Karauğuz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Melih Karauğuz
DOSYA BOYUTU 5,65
TARİH 2020-01-23
ISBN 6052297582
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dört iyi arkadaş. Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Birisi yeni çıkacak bilgisayar oyununda en iyi oyuncu olmayı istiyor, diğeri kuracağı kanalla en iyi youtuber. Bir tanesi var ki çektiği fotoğraflarla instagramda şimdiden fenomen olmaya aday. İçlerinden sadece bir tanesi polisiye romanlar okuma hayali kuruyor. Dört iyi arkadaş dört eğlenceli hayal. Ama yaz tatilinin de onlara hazırladığı bir sürpriz var. Polisiye, dedektiflik, çokça internet dünyası ve fazlaca macera. Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? 

.... Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Ahmet Melih Karauğuz ... Dört Sonsuz Evren - Siber Yaz Tatili | benlikitap.com ... . Dört iyi arkadaş. Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Birisi yeni çıkacak bilgisayar oyununda en iyi oyuncu olmayı istiyor... Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? 19,60 TL +9,00 TL kargoWorld /9 %0Satıcıya Gi ... Dört Sonsuz Evren - Siber Yaz Tatili Siber Yaz Tatili ... . Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? 19,60 TL +9,00 TL kargoWorld /9 %0Satıcıya Git. Dört Sonsuz Evren-siber Yaz Tatili. Gittig...