Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kolay Okuma Egzersizleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kolay Okuma Egzersizleri PDF EPUB


Simge Soydan

Kolay Okuma Egzersizleri - Simge Soydan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Simge Soydan
DOSYA BOYUTU 11,55
TARİH 2020-02-11
ISBN 6052302415
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okuma güçlüğü (disleksi) çeken çocuklar, birbirine benzeyen harfleri ayırt etmede, hece oluşturmada, akıcı okumada ve okuduklarını anlamada zorlanabilirler. Yaklaşık her 5 çocuktan 1’inde görülen disleksi bir zeka geriliği değil, öğrenme farklılığıdır. Dislektik çocuğun akranlarından geri kalmaması için özel çalışmalar gerekir. Bu kitap, yalnızca okuma güçlüğü çeken çocuklar için değil, aynı zamanda heceleri doğru ayıramayan, akıcı okuyamayan ve okuduğunu anlamakta zorlanan çocuklar için de bir kılavuz niteliğindedir. Dört bölümden oluşan kitabın giriş bölümünde, okuma güçlüğü çeken çocukların ailelerine yönelik bilgilendirme ve kitaptan nasıl faydalanacaklarını anlatan bir kullanım yönergesi bulunmaktadır. Birinci bölümde çocukların göz kaslarını geliştirme çalışmaları, ikinci bölümde okuma güçlüğü çeken çocukların sıklıkla karıştırdığı harflerle ilgili farkındalık ve harf ayırt etme çalışmaları, üçüncü bölümde hece birleştirme çalışmaları, dördüncü bölümde okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlamaya yönelik çalışmalar, son bölümde ise okumayı ve anlamayı daha eğlenceli hale getirmeye yönelik etkinlik önerileri yer almaktadır. Kitabın kapağında ve kullanım yönergelerinin olduğu giriş bölümünde, makas işaretiyle gösterilen yerler egzersizlere başlamadan önce kesilip çıkarılabilmekte; böylece çocuğun pedagojik terimleri görerek motivasyonunun düşmesi önlenmektedir.

...ma Egzersizleri. Okuma güçlüğü (disleksi) çeken çocuklar, birbirine benzeyen harfleri ayırt etmede, hece oluşturmada, akıcı okumada ve okuduklarını anlamada zorlanabilirler ... Kolay Okuma Egzersizleri | Kitapsepeti - Online Kitap Alışveriş Siteniz ... . Simge Soydan. Okuma güçlüğü (disleksi) çeken çocuklar, birbirine benzeyen harfleri ayırt etmede, hece oluşturmada, akıcı okumada ve okuduklarını anlamada zorlanabilirler. Kolay Okuma Egzersizleri kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Kolay Okuma Egzersizleri - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. İlkokul 1. sınıftan itibaren yavaş okuyan öğrenciler için hazırlanmış bir çalışmadır. Akıcı ve hatasız o ... Hızlı Okuma Egzersizleri ve Teknikleri - egzersizler.gen.tr ... . Kolay Okuma Egzersizleri - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. İlkokul 1. sınıftan itibaren yavaş okuyan öğrenciler için hazırlanmış bir çalışmadır. Akıcı ve hatasız okuyana kadar çalışmaya devam etmelisiniz. Ziya Baran In Hızlı...