Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa PDF EPUB


Şenay Kasap

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa - Şenay Kasap pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şenay Kasap
DOSYA BOYUTU 12,6
TARİH 2019-05-28
ISBN 6052424049
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi?İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. Bu durum 20. Yüzyılın ikici yarısından sonra sistemli bir disiplinin ortaya çıkmasına sebep oldu: Biyomimikri. Bu kitapla;- Biyomimikrinin ne olduğunu ve bir biyomimikri tasarımının nasıl yapılabileceğini,- Arıların, köpekbalıklarının, balinaların, bitkilerin ve daha birçok canlının yaşantımız için çok önemli olan tasarımlara ve buluşlara nasıl ilham verdiklerini, rengârenk illüstrasyonlar ve fotoğraflar eşliğinde öğreneceksiniz.

...ap. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana ... Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids ... ... Şenay Kasap, Zehra Kasap. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana... Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? Ürün Sepetinize Eklendi! Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids. 14,63 TL. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: National Geographic Kids Tasarıma İlham Veren Doğa. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşa ... Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids ... . 14,63 TL. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: National Geographic Kids Tasarıma İlham Veren Doğa. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 4.50 €. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İns...