Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sözlerin Kalp Kırmasın e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sözlerin Kalp Kırmasın PDF EPUB


Elizabeth Verdick

Sözlerin Kalp Kırmasın - Elizabeth Verdick pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Elizabeth Verdick
DOSYA BOYUTU 8,20
TARİH 2019-11-25
ISBN 6056965524
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kullandığımız sözcükler, duygularımızı yansıtan ve iletişim kurmamızı sağlayan en büyük gücümüzdür. Konuşmadan önce durup düşünmeyi, ilişkileri yıkacak kırıcı sözler yerine nezaket ve saygı ifade eden sözcükler kullanmayı, hatta belki de en çok özür dilemeyi herkes öğrenebilir.Sözlerin Kalp Kırmasın, eğlenceli sözcüklerden işaretlere, yapıcı sözlerden yıkıcı sözlere hatta beden diline uzanan örnekler eşliğinde gülümseten, düşündüren ve zihin açan bir kitap. Kitabın sonunda yer alan aktivite önerileri ile tartışma konuları ise ebeveynler ve öğretmenler için yol gösterici!

...sözlerin en güzel ve anlamlı sitesinde size sevgiliye kalp kırıklığı sözleri hazır ettik ... Kalp Kırıklığı Sözleri, Kalp Kırıklığı Mesajları - Pek Güzel Sözler ... . Kırık kalp, zor kendine gelir. Goethe. Kalp kırmak, Kâbe yıkmak gibidir. Hadisi Şerif. Kardeş dedik. Az söyledim, dikkat ettim kalbini kırmamaya; bilirim üzülürsün, yoksa çözüm yoktur sana. İmam Rabbani. Kalp kırmak, Kâbe yıkmak gibidir. Hadisi Şerif- Kalp kırmak ile ilgili sözler. Kalp ayrı dertte, beyin ayrı dertte, ten ayrı dertte. Başkasının olsan da, bu kalp senindi ... Kalp Kırıcı Sözler - Harbi Forum ... . Kalp ayrı dertte, beyin ayrı dertte, ten ayrı dertte. Başkasının olsan da, bu kalp senindi. Ben Kırık Kalp Sözleri ölümle dans ederken, o artık elindi. Neden suskunsun diyorlar. Sevgili dostlar Mevlana'nın dediği gibi; 'Kırılmış bir kalbin hesabı bu dünyaya ağır gelir'. Anlamazdı çünkü. Kalbi kırılan, canı yanan o değildi....