Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma En Çok Hangimizi Seviyorsun? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

En Çok Hangimizi Seviyorsun? PDF EPUB


Sam McBratney

En Çok Hangimizi Seviyorsun? - Sam McBratney pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sam McBratney
DOSYA BOYUTU 4,36
TARİH 2019-09-23
ISBN 9755873510
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevgilerin En YücesiDünya çapında 30 milyondan fazla satmış, Bil Bakalım Seni Ne Kadar Seviyorum’un yaratıcıları Sam McBratney ve Anita Jeram'dan, mutlu bir aile olmanın sırlarını paylaşan, sıcacık bir resimli kitap daha!Duygusal hikâyesi ve kalpleri yumuşatan resimleriyle her yaştan okurun kitaplığına katmak isteyeceği En Çok Hangimizi Seviyorsun?; miniklere, sevginin sınır tanımazlığını keşfedecekleri içtenlikli bir hikâye anlatırken, ebeveynlere, çocuklarına duydukları sevgiyi yeniden tanımlamayı öğrenecekleri olağanüstü bir duygu deneyimi yaşatıyor.Kardeş ilişkilerinde kıskançlığın yeri ile anne babanın bunlar karşısındaki tutumu ve davranışını merkezine taşıyan bu naif kitap, sevginin tüm sorunların ve engellerin üstesinden gelebileceğini anımsatıyor.Anne ayı ve baba ayının yüreklerinden taşan kocaman sevgiyle ucu bucağı olmayan bir ormanda huzur dolu bir yaşam süren yavru ayılar, her gece neden dünyanın en muhteşem yavru ayıları olduklarını dinleyerek uykuya dalarlar. Başlarda bu övgü dolu sevgi sözleri kardeşleri ayrıcalıklı hissettirse de, zamanla yerini merak ve endişeye bırakır. Acaba aralarındaki en tatlı yavru hangisidir? Anne ve babalarının üçünü birden eşit oranda sevebilmesi mümkün müdür? Ne de olsa hepsi bir numara olamaz ya?! Yoksa gerçekler görünenden farklı mıdır?..

...atney. Dünya çapında 30 milyondan fazla satmış, Bil Bakalım Seni Ne Kadar Seviyorum'un yaratıcıları Sam McBratney ve Anita Jeram'dan, mutlu bir aile olmanın sırlarını paylaşan ... Masal - En Çok Hangimizi Seviyorsun - YouTube ... ... "En çok hangimizi seviyorsun?" duygusal hikâyesi ve sıcacık resimleriyle şimdi raflarda. yaşatmak isterseniz, "En çok hangimizi seviyorsun?" kitabını çocuklarınızla birlikte okumak isteyebilirsiniz. Sam McBratney. Sevgilerin En Yücesi Dünya çapında 30 milyondan fazla satmış, Bil Bakalım Seni Ne Kadar Seviyorum'un yaratıcıları Sam McBratney ve Anita Jeram'dan... en çok hang ... En Çok Hangimizi Seviyorsun? ... . Sam McBratney. Sevgilerin En Yücesi Dünya çapında 30 milyondan fazla satmış, Bil Bakalım Seni Ne Kadar Seviyorum'un yaratıcıları Sam McBratney ve Anita Jeram'dan... en çok hangi öğretmeni seviyorsun? ingilizce öğretmenini. en çok hangi der için çalışıyorsun(yazılılardan en yüksek hangi derste alıyorsun). ingilizce. 2. Hangi tür...