Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kimlik Kuyusu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kimlik Kuyusu PDF EPUB


Prof. Dr. Hüsrev Hatemi

Kimlik Kuyusu - Prof. Dr. Hüsrev Hatemi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Hüsrev Hatemi
DOSYA BOYUTU 8,25
TARİH 2019-05-27
ISBN 9759959630
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir “kimlik bunalımı” ve “köklerden uzaklaşma” gerçekliği içinde olduğumuz doğrudur. Kendini gündelik, politik ve kültürel hayatın her alanına sirayet ederek açığa çıkaran bu sorunun çözümü hiç de öyle kolay görünmüyor. Çözüm belki de öncelikle teşhisi iyi yapmaktan geçiyor. Kimliği, “ortak miras”ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu’nun derinlerine inerek bu “ortak miras”ı arıyor. Eski Yunan, Mısır, Anadolu, İran hatta Türklerin de yaşadığı Orta ve Uzak Doğu ile sandığımızdan çok fazla ortak efsanelere, ortak kültüre ve tarihe sahibiz. Bu kültürün ve tarihin farkında olmak, kendimizi sınırsızlığı ile yeni bir sınırı tanımlayabilecek büyük bir medeniyete eklemlenme imkânı yaratabilir. Hatemi Kimlik Kuyusu’nda bu imkânın peşinde. Okuru da aynı imkân üzerine düşünmeye davet ediyor.

...di kesince, kimlik kuyusunu yer yüzüne çıkarıp, minare yaptım ... Kimlik Kuyusu | bkmkitap.com ... . Kimliğimizi mertçe, göz önüne dikelim istiyorum. 24 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. kimlik kuyusu - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak mi ... Kimlik Kuyusu - Hüsrev Hatemi ... . Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. Hatemi Kimlik Kuyusu'nda bu imkânın peşinde. Okuru da aynı imkân üzerine düşünmeye davet ediyor. 23.10 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. 15.30 TL. "Kuyuları tersine çevirir minare yaparlar? Ben de taşları çıkarmaktan ümidi kesince, kimlik kuyusunu yer yüzüne çıkarıp, minare yaptım. Kimliğimizi mertçe, göz önüne dikelim istiyorum. Bir "kimlik bunalımı" ve "köklerden uzaklaşma" gerçekliği içinde olduğumuz doğrudur. Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. Hüsrev Hatemi Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. Hatemi Kimlik Kuyusu'nda bu imkânın peşinde. Okuru da aynı imkân üzerine düşünmeye davet ediyor. 22.80 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. "Kuyuları tersine çevirir minare yaparlar? Ben de taşları çıkarmaktan ümidi kesince, kimlik kuyusunu yer yüzüne çıkarıp, minare yaptım. Kimliğimizi mertçe, göz önüne dikelim istiyorum. 20.40 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor. Anasayfa Kimlik Kuyusu. Hüsrev Hatemi. Sepete At Hemen Al. 2019-05-27 yılında yayınlanan Kimlik Kuyusu , 1. Baskı ve Deneme kategorisinde yer almaktadır. Fakat Kimlik Kuyusu yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Ebubekir Kurban vermekteyiz. 9789759959630. 383990. Kimlik Kuyusu. Dergah Yayınları. 25.50. Kimlik Kuyusu. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Kargo dahil en ucuz24,00 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Kimlik Kuyusu. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 7 adetSon güncelleme: 16 dakika önce D&R. 30 TL. Kimliği, "ortak miras"ı iyi tanımlamakla yeniden inşa edebileceğiz. Nedir peki bu ortak miras? Hüsrev Hatemi, Kimlik Kuyusu'nun derinlerine inerek bu "ortak miras"ı arıyor....