Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Resimlere Bakmak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Resimlere Bakmak PDF EPUB


Susan Woodford

Resimlere Bakmak - Susan Woodford pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Susan Woodford
DOSYA BOYUTU 8,12
TARİH 2019-10-18
ISBN 6051923420
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap’tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak, tüm temel bilgileri öğrenmek isteyen okurlar için eşsiz bir dizi: “Sanatın Olmazsa Olmazları!” Anlaşılır, sade, birbirinden güzel eserlerle bezeli, uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Resimlere Bakmak, okurların resimlere bakma hazzını yaşamasına ve resimlerin aldatıcı yüzeylerinin altındaki incelikli karmaşıklığı anlamalarına yardımcı oluyor. Biraz eğitimli bir gözle bakmayı bilirseniz bir Japon gravüründen de Leonardo da Vinci’nin Son Akşam Yemeği’nden de Picasso’nun Guernica’sından da aynı keyfi alabilirsiniz. Hazır olun, bu kitabı okuduktan sonra sanat müzelerine büyük bir özgüvenle gireceksiniz!

... Bakmak, okurların resimlere bakma hazzını yaşamasına ve resimlerin aldatıcı yüzeylerinin altındaki incelikli karmaşıklığı anlamalarına yardımcı oluyor ... Resimlere Bakmak , Susan Woodford - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Bu resim ve filmlere bakmak ve ve bunları pazarlamak da haramdır. Böyle olan resimlere bakmaya gelince, bunun; canlısına bakmak kadar ağır günah olmadığı da açıktır. Böyle olan resimlere bakmaya gelince, bunun; canlısına bakmak kadar ağır günah olmadığı da açıktır. Istemeyerek bakmak, tasarlamadan ve bir anlık bakmaktır. Çıplak resimler kadının olursa günah, erkeğin olursa mahzursuz diye bir şey yoktur. Böyle olan resi ... Açık Resime Bakmak Hükmü Nedir ... . Istemeyerek bakmak, tasarlamadan ve bir anlık bakmaktır. Çıplak resimler kadının olursa günah, erkeğin olursa mahzursuz diye bir şey yoktur. Böyle olan resimlere bakmaya gelince, bunun; canlısına bakmak kadar ağır günah olmadığı da açıktır. Nihat Hatipoglu- Acik resimlere bak...