Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yumak Ve Adalet Arayışı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yumak Ve Adalet Arayışı PDF EPUB


Adem Sarı

Yumak Ve Adalet Arayışı - Adem Sarı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Adem Sarı
DOSYA BOYUTU 6,42
TARİH 2020-02-13
ISBN 6056990908
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Yumak bir sabah uyandığında havuç tarlasına yabancıların geldiğini görür. Ve bu yabancıların ağzından daha önce duymadığı bir ‘şey’ duyar. Adalet!Adalet arayışı içinde olmak hiç bu kadar tuhaf olmamıştı..” Yazar Adem Sarı bu ilk romanında tavşan Yumak üzerinden adalet olgusunu işliyor. Heyecanlı ve merak dolu sevimli karakterlerimiz hep birlikte adalet’in ne olduğunu anlamak için çabalıyorlar. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı “adalet” üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri, büyüklere de tavsiye edilir.

.... "Yumak bir sabah uyandığında havuç tarlasına yabancıların geldiğini görür ... Yumak Ve Adalet Arayışı - Adem Sarı | kitapyurdu.com ... . Ve bu yabancıların ağzından daha önce duymadığı bir 'şey' duyar. Adalet! Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri büyüklere de tavsiye edilir. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri büyüklere de tavsiye edilir. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış a ... Yumak Ve Adalet Arayışı - Adem Sarı | kitapyurdu.com ... . Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri, büyüklere de tavsiye edilir. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı "adalet" üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri bü...