Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çok Mavi Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çok Mavi Hikayeler PDF EPUB


H. Salih Zengin

Çok Mavi Hikayeler - H. Salih Zengin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H. Salih Zengin
DOSYA BOYUTU 6,25
TARİH 2020-02-05
ISBN 6057849267
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Selam vermenin, fakirlere yardım etmenin, sabretmenin, okumanın anlamı üzerine düşündünüz mü?Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H. Salih Zengin, maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla anlatıyor. Kitapta yer alan 15 hikâyenin her biri kuşlara, duaya selama, meleklere ve uzun bir yolculuğa dönüşüyor.Dinî kavramlara edebiyatın penceresinden naif bir üslupla bakan yazarın metinlerine Nur Dombaycı güzel çizimleriyle katılıyor. Çocuklar güzel hikâyeleri okurken namazı, zekâtı, hac ve orucu, sabretmeyi ve abdest almayı öğrenip kuşların neden kaderle uçtuğunu anlıyorlar.

...nen kar şeklindeki meleklere gülümseyip, kuş olmak istediniz mi? Mavi hikayelere hoşgeldiniz ... Çok Mavi Hikayeler H. Salih Zengin ... ... Yazmayı seviyorum. Kendim hakkında yazdım durdum yıllardır. Kendimi en mutlu hissettiğim halimi aramaya başladım. Çok kolay olmadı onu bulmam. 14 TL. Maviyi ve gülümsemeyi sevenler bu kitapta hayal ettikleri bütün güzellikleri bulacaklar. Her cümlesi bir kuGa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolculuğa dönüGen Çok Mavi Hikâyeler... Maviyi ve gülümsemeyi sevenler bu kitapta hayal ettikleri bütün güzellikleri bulacaklar. ... Çok Mavi Hikayeler - H. Salih Zengin -Halkkitabevi ... ... Maviyi ve gülümsemeyi sevenler bu kitapta hayal ettikleri bütün güzellikleri bulacaklar. ve kurguyla aktarıyor.H. Salih Zengin, Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. Çok Mavi Hikayeler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Çok Mavi Hikayeler ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Çok Mavi Hikayeler. %20 indirimli Yeni. Maşuk Kitap Çocuklar İçin Mucizeli Hikayeler - Funda Özçubuk. Kategoride Çok Satanlar. Küçük Prens Can Yayınları. Maviyi ve gülümsemeyi sevenler bu kitapta hâyâl ettikleri bütün güzellikleri bulacaklar. H. Salih Zengin, 'Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. %15 Çok Mavi Hikayeler H. Salih Zengin Vak Vak Yayınları. Çok Mavi Hikayeler Venüsya Çocuk Kitaplığı 9786056372742. Sepete At Hemen Al. 8 €. Mav...