Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çok Mavi Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çok Mavi Hikayeler PDF EPUB


H. Salih Zengin

Çok Mavi Hikayeler - H. Salih Zengin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H. Salih Zengin
DOSYA BOYUTU 8,91
TARİH 2020-02-05
ISBN 6057849267
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Selam vermenin, fakirlere yardım etmenin, sabretmenin, okumanın anlamı üzerine düşündünüz mü?Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H. Salih Zengin, maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla anlatıyor. Kitapta yer alan 15 hikâyenin her biri kuşlara, duaya selama, meleklere ve uzun bir yolculuğa dönüşüyor.Dinî kavramlara edebiyatın penceresinden naif bir üslupla bakan yazarın metinlerine Nur Dombaycı güzel çizimleriyle katılıyor. Çocuklar güzel hikâyeleri okurken namazı, zekâtı, hac ve orucu, sabretmeyi ve abdest almayı öğrenip kuşların neden kaderle uçtuğunu anlıyorlar.

... Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H ... Çok Mavi Hikayeler H. Salih Zengin ... . Salih Zengin maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve... Her cümlesi bir kuşa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolculuğa dönüen Çok Mavi Hikâyeler, onbeş hikaye ile dini ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla aktarıyor. Her cümlesi bir kuşa bir duaya selama meleklere uzun bir yolcuğa dönüşen on beş hikaye sizi bekliyor. H. Salih Zengin 'Çok Mavi Hikâyeler'de ... Çok Mavi Hikayeler - H. Salih Zengin -Halkkitabevi ... . H. Salih Zengin 'Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. H. Salih Zengin. Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Salih Zengin. Avucunu...