Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ka'b B. Malik ve Tevbe e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ka'b B. Malik ve Tevbe PDF EPUB


Ali Haydar Zuğurlu

Ka'b B. Malik ve Tevbe - Ali Haydar Zuğurlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Haydar Zuğurlu
DOSYA BOYUTU 4,2
TARİH 2019-05-24
ISBN 6057570284
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ey Rabbim!Sen nice taş kalpli olanları, azgınlaşanları affettin. Ben de Sana el açıp yalvarıyorum. Senden mağfiret diliyorum. Senden af diliyorum.Ey Rabbim! Beni bağışla, beni affet…Kalbim heyecanla çarpıyor bütün bedenim tir tir titriyordu. Yakarış neticesinde yüce Allah’ın (cc.) inayet ve lütfu bütün bedenime serinlik bahşediyordu. Sanki mukaddes bir ortamda meleklerin beni sardığını hissediyordum. Sanki şafağın karanlığı söküyor, yeryüzünün damarı çatlıyordu. Arş-ı âlânın perdeleri aralanıyor yeryüzüne rahmet iniyordu, rahmet…Derken, bir münadi dağın eteğinden şöyle haykırıyordu:“Ey Ka’b! Ey Ka’b b. Malik! Müjdeler olsun sana, Ey Ka’b!”

...Malik'in Tövbesi. Ka'b Bin Malik (ra-Allah ondan razı olsun)'de herkes gibi hazırlığa başlamıştır ... Ka'b Bin Malik, Tövbesi ve Tevbe Ayeti - Namaz NİYAZ ... . Ancak Ka'b Bin Malik yola çıkma vaktinde diğerleriyle birlikte hareket edemedi. Ka'b b. Malik ve Tevbe. ISBN. : 978-605-7570-28-4. Baskı. İmtihanın Zoru Geçmişti. Tevbe Bir Hicrettir. Tevbede Ölümü Anmak! Dua Allah İle Konuşmaktır. ...b. MÂLİK", TDV İslâm Ansiklopedisi, https://islamansiklopedisi.org.tr/kab-b-malik (20.05.2020). sonunda nâzil olan âyetlerde onun ve iki arkadaşının bağışlandı ... Ka'b B. Malik ve TEVBE Ali Haydar Zuğurlu ... .org.tr/kab-b-malik (20.05.2020). sonunda nâzil olan âyetlerde onun ve iki arkadaşının bağışlandığı bildirildi (et-Tevbe 9/117-119). 10.80 TL. Ey Rabbim! Sen nice taş kalpli olanları, azgınlaşanları affettin. Ben de Sana el açıp yalvarıyorum. Senden mağfiret diliyorum. Senden af diliyorum. Ey Rabbim! Beni bağış...