Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kur'an-ı Anlamaya Giriş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kur'an-ı Anlamaya Giriş PDF EPUB


İbrahim H. Karslı

Kur'an-ı Anlamaya Giriş - İbrahim H. Karslı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbrahim H. Karslı
DOSYA BOYUTU 9,77
TARİH 2019-05-24
ISBN 9751955494
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kuran, insanlık için bir “rahmet” kaynağıdır: “İşle size Rabbinizden hakikatin açıkbir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi” : [En’âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği - iman prensipleri ile varlığın sahibini, hayatı, ölümü ve ölüm sonrasını insana tanıttı. Var oluşla ilgili insan zihnini kemiren şüphelerden ve manevî çalkantı­lardan onu korumayı hedefledi. Yine ge­tirdiği ahlâk ilkeleri ile insanı, kendine, hemcinslerine ve içerisinde yaşadığı tabi hayata karşı yalnızlaşmaktan ve yabancılaşmaktan kurtarmayı gaye edindi. Böylece insana dünyada huzur ve mutluluğun, ve ebedî âlemde de sonsuz saadet ve esenliğin yollarını gösterdi.

...itaplardan oldu ve en'lerim arasına hızlı bir giriş yaptı ... Genel - Kur'an-ı Anlamaya Giriş ... . İlk yorumu siz yapabilir ve 5 puan kazanabilirsiniz... Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Hata bildirimi için giriş yapmalısınız. Yazar 'KOMİSYON' Diğer Kitaplar. Kur'an'a sahip olmanın yolu onu anlamaktan geçiyor. Ümmetin en hayırlıları; Kur'an'ı öğrenen ve öğreten, anlayan ve anlatandır. Kur'an'ı Anlamaya Giriş Mustafa Yıldız Çıra Yayınları. Şemsettin Özdemir. Hiçbir kitap Kur'an'in önüne geçiri ... Kur'an'ı Anlamaya Giriş | bkmkitap.com ... . Şemsettin Özdemir. Hiçbir kitap Kur'an'in önüne geçirilemeyecegi gibi, esdeger olmaya da müstehak degildir. Kur'an'ı anlama usulü denilince ilk akla gelen "Tefsir Usulü"dür. Bu konuda yüzyılların biriktirdiği büyük külliyatın içinde beşer elinin değmesinden kaynaklanan doğrular da vardır, yanlışlar da. Böyle bir yayına örnek bir kitaptır - Kuran-ı Anlamaya Giriş. EPub'un sınırlamaları arasında, Kuran-ı Anlamaya Giriş dosyasının küçük HTML belgelerine bölünmesi gerekir. Bu noktada yapılan telkin ve çağrılar neticesinde Kur'an'ı anlamaya karar verdik. Bunun için önümüzde üç yol var. 1- Sadece bir çeviriden ibaret olan MEALini okumak. Te'vilatül Kur'an Tercümesi (18 Cilt Takım) Ensar Neşriyat. Kur'an-ı Kerim Bilgisayar Hatlı Cami Kebir Boy Merve Yayınları. 7.78 TL. Kuran ı Anlamaya Giriş - Kuran, insanlık için bir "rahmet" kaynağıdır "İşle size Rabbinizden hakikatin açık bir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi" [En'âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği... : Kuran Anlamaya Giriş Kitabı. Kategori. Useyd b. Hudayr'ın (r.a.) anlattığına göre: "Kendisi geceleyin, hurma harmanında iken Kuran-ı Kerîmden Bakara sûresini okuyordu. Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Anasayfa Kur`an`ı Anlamaya Giriş. Şemsettin Özdemir. Sepete At Hemen Al. Ürün Açıklaması. Kuran, insanlık için bir "rahmet" kaynağıdır: "İşle size Rabbinizden hakikatin açık bir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi" : [En'âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği... Fiyat. Kur'An'I anlamaya giriş. Prof. Dr. İbrahim H. Karslı. Satıcı. KUR'AN-I ANLAMAYA GİRİŞ Kısa Sûrelerimizi Tanıyalım. Satıcı. : Alperen Kitabevi & Sahaf....