Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Satranç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Satranç PDF EPUB


Stefan Zweig

Satranç - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 8,4
TARİH 2019-05-10
ISBN 6052280751
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Satranç, tesadüfen satrançla tanışan Dr. B’nin zamanla hastalıklı bir tutkuya dönen satranç sevdasını anlatır. New York’dan Buenos Aires’e giden bir gemide olaylar, satranç şampiyonu Mirko Czentovic ile Dr. B’nin satranç müsabakalarından hareketle gelişir. Zweig bu uzun öyküsünü her zaman yaptığı şekilde titiz bir insan işçisi gibi işlemiş, Avrupa’nın da içinde bulunduğu zor zamanları da düşünerek kurgulamıştır.

...üzey satranç motorlarından birine karşı çevrimiçi bir satranç oyunu oynayın ... Çevrimiçi Satrancı Bilgisayara Karşı Oynayın - Chess.com ... . Seviyeyi 1'den 10'a kadar, kolaydan büyük usta seviyesine denk gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz. satranç oyna online. satranç çoklu oyuncu 100% bedava. giriş yap ▾. misafir ▸. Satranç oyunu ile hem bilgisayara karşı tek kişilik hem de arkadaşımızla karşılıklı olarak 2 kişilik oynanır. ELİF NUR satranç en sevdiğim oyundur 2020-04-07 15:37:52. SatrancOyna.gen.tr 'ye hoş geldiniz. Türkiye'nin en köklü satranç oynama site ... Çevrimiçi Satrancı Bilgisayara Karşı Oynayın - Chess.com ... . SatrancOyna.gen.tr 'ye hoş geldiniz. Türkiye'nin en köklü satranç oynama sitelerinden biri olan web sitemize güncel oyunları ekliyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin ve FlyOrDie'ın bedava satranç oyununda özelliklerinizi test edin ve diğer online olan satranç fanlarıyla oynayın...