Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi PDF EPUB


Dr. Fatih Ege

Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi - Dr. Fatih Ege pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Fatih Ege
DOSYA BOYUTU 9,46
TARİH 2016-12-09
ISBN 6053251125
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Türk toplumunun tüm kültürel yaratımlarından, inanç ve uygulamalarından izler barındıran masallar; yeni nesillerin eğitimi açısından çok önemli bir yere sahip olduğu kadar, ontolojik bir savaşımın uyanışını tetikleyecek kodlara da sahiptir. Taşıdığı değer dizgelerini soyut kavramlar üzerinden zihnin derinliklerine ulaştıran masallar, işlevi bakımından düşünsel tetikleyiciler olarak uyanık kalmanın ve kolektif unsurların etrafında yaşamı yorumlayabilme yetisinin canlı tutulmasını sağlamışlardır.Yukarıdaki bilgiler ışığında çalışmamızın temelini Kuzeydoğu Anadolu masallarından örnekler temsil etmektedir. Bahsi geçen masal örnekleri; arketipsel kodlar çerçevesinde toplumsal bilincinin nasıl şekillendiğini ortaya çıkarmak üzere incelenmeye çalışılmıştır."

...ültürel yaratımlarından, inanç ve uygulamalarından izler barındıran masallar; yeni nesillerin eğitimi açısından çok önemli bir yere sahip olduğu kadar ... Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi - Dr. Fatih Ege ... ... ...Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi (Kuzeydoğu Anadolu Masalları Örnekleminde). Kitabın basım bilgileri. Adı: Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi. Yazar İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi. Bahsi geçen masal örnekleri arketipsel kodlar çerçevesinde toplumsal bilincinin nasıl şekillendiğini ortaya... Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüş ... Masallarda Bilincin Dönüşümü ve DönüştürülmesiKitabını Pdf, Epub... ... . Bahsi geçen masal örnekleri arketipsel kodlar çerçevesinde toplumsal bilincinin nasıl şekillendiğini ortaya... Masallarda Bilincin Dönüşümü ve Dönüştürülmesi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Masallarda Bilincin Dönüşüm... İnceleme kategorisinde yer alırken Masallarda Bilincin Dönüş...