Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen PDF EPUB


Kollektif

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,81
TARİH 2019-10-30
ISBN 6057716514
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir. Sağlam temelin anahtarı ise KUPA’dır. Peki nedir KUPA? KUPA’nın açılımı şu şekilde: Kavrama-Uygulama-Pekiştirme-Analiz. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik, fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama, uygulama, pekiştirme ve analiz soruları bulacaksın. Soru dediğime bakma. Bunlar senin zevkle tamamlayacağın uygulamalar. Çünkü sana kimi zaman boyama yaptıracak, kimi zaman grafik çizdirecek, boşluk doldurtacak arada da soru çözdürecek. Ama her adımda sana mutlaka konuları öğretecek. Hem de mümkün olan en eğlenceli şekilde!Aslında kupa kazanmak hiç de kolay değil. Uzun ve yorucu çalışmalar gerektirir. Ancak KUPA ile çok kolay. Çünkü sana düşündürücü fakat eğlenceli çalışmalar sunuyor.Hayatta atacağın her adımda bir KUPA kazanman dileğiyle.Başarı seninle olsun!

... Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir ... 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Sağlam temelin anahtarı ise KUPA'dır. Peki nedir KUPA? 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen. HAVALE :31,68 TL %1 EFT İndirimi. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama uygulama pekiştirme ve analiz soruları bulacaksın. Soru dediğime bakma. 4. Sınıf Fen Bilimleri, Matematik, Türkçe, Sosyal ... 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen Kollektif ... . Soru dediğime bakma. 4. Sınıf Fen Bilimleri, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Soruları. 4. Sınıf Fen Bilimleri Ve Matematik Haftasonu Çalışma Soruları. 4. Sınıf Hafta Sonu Kazanım Çalışması Ödev. Peki nedir KUPA? KUPA'nın açılımı şu şekilde...