Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Diğer Şeyler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Diğer Şeyler PDF EPUB


Ali Necip Erdoğan

Diğer Şeyler - Ali Necip Erdoğan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Necip Erdoğan
DOSYA BOYUTU 11,36
TARİH 2020-01-06
ISBN 6057547484
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ali Necip Erdoğan’ın öyküleri düşünen, düşündüren, insanın anlam arayışını kışkırtan, bunu yaparken bir sesi de bir suskunluğu da, bir kum tanesini ya da inceltme işaretini de imgelere dönüştürebile niteliğe sahip. Yazar, sahibi ölen bir kuklanın çıkmazlarını, kendi hayatını kurgulayan kahramanları, yıllar sonra gelen bir kavuşmayı ustalıkla kurmaca evrenine buyur ediyor. Biçimsel açıdan anlam katmanları oluşturan öykülerde okuru özgürlük, zaman, gerçeklik, söz ve anlam, yaşam ve ölüm kavramları etrafında gelişen yolculuklar, sorgulamalar, yüzleşmeler bekliyor. Adamın sessizliği bir kar topu gibi dağın tepesinden aşağı doğru yuvarlanıyor, önüne çıkan tüm sesleri içine alıyor, herkesi ve her şeyi yutarak kadını derin bir sükûta hapsediyordu. Kadın, eğer şimdi bir şeyler söylemezse kalkıp gideceğini geçirdi içinden. Adam çocuksu bir gülümsemeyle, “Gitse ne kadar gidebilir ki insan, gittiği yer başka bir yer mi olur?” diye sordu. Kadın, suçüstü yakalanmış biri gibi afalladı, ne diyeceğini bilemedi.

... Diğer Şeyler. 66K likes. Yüzünü yerim! See more of Üzüm ve Diğer Şeyler on Facebook ... Üzüm ve Diğer Şeyler - Home | Facebook ... . Log In. Aynı zamanda birlikte büyük ya da küçüklere oyunluk şeyler ve her alandan daha akla gelebilecek birçok değişik seçenek, sıra dışı çeşitler eşliğinde sizlere sunulmuş durumdadır. Diğer Şeyler. üzüm ve diğer şeyler. şükela: tümü | bugün. "diğer şeyler"in içine bazen yeni mini kedi ryuk'un, bazense eve giren hırzız'ın dahil olduğu fotoğraflar ve diyaloglar bütünüdür. Hani denir ya "her şer'de bir hayır vardır" diye. Üzüm ve Ryuk'un hikayesi tam da bunu ... Çöpün Üzümü, Üzüm'ün Ryuk'u ve Diğer Şeyler - Ajanimo ... . Hani denir ya "her şer'de bir hayır vardır" diye. Üzüm ve Ryuk'un hikayesi tam da bunu doğruluyor. Şimdilerde sosyal medyanın en ünlü kedileri onlar… Ali Necip Erdoğan'ın öyküleri düşünen, düşündüren, insanın anlam arayı...