Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma National Geographic Kids / Su e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

National Geographic Kids / Su PDF EPUB


Melissa Stewart

National Geographic Kids / Su - Melissa Stewart pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Melissa Stewart
DOSYA BOYUTU 6,9
TARİH 2019-03-01
ISBN 6052423738
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek; suyun hayatımızdaki önemini, vücudumuzun suyu hangi amaçlar için kullandığını ve suyu nasıl tasarruflu kullanabileceğimizi öğreneceğiz. National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Su, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin bilim vedünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.

...issue of National Geographic Kids, we've got seven surprising sharks ... National Geographic Kids ... . Copyright © 1996-2015 National Geographic Society | Copyright © 2015-2020 National Geographic Partners, LLC. About National Geographic Kids: Nat Geo Kids makes it fun to explore your world with weird, wild, and wacky videos! Watch more National Geographic Kids videos at http://natgeokids.com/video. Melissa Stewart. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek... National Geographic Kids. 2.8M likes. Exciting Kids About Their ... Natıonal Geographıc Kıds Dergisi Abonelik ... ... National Geographic Kids. 2.8M likes. Exciting Kids About Their World. See more of National Geographic Kids on Facebook. Su - National Geographic Kids. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden,...