Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seyid e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seyid PDF EPUB


Ahmet Aydın

Seyid - Ahmet Aydın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Aydın
DOSYA BOYUTU 3,81
TARİH 2019-11-08
ISBN 6056961793
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir hikaye nasıl başlar veya nasıl biter hiçbir fikrim yok. Hiçbir ilgim yok. Herkesin bir hikayesi var oysa. Benim, sizin, herkesin. Ama nasıl başlanır ki anlatmaya. Nereden başlanır. Halil Abi’nin dediği gibi “Nereden başlanır özlenmeye?”Bir varmış bir yokmuş. Hayır hayır böyle olmaz. Olmamalı. Sıradan, basit, bayağı, adi bir hikaye değil bu. Hem de yabana atılacak bir hikaye hiç değil. Bir giriş lazım bize. Nereden başlamalı. En başından mı? Öyle olsun bakalım. En başından. Taa en başından başlıyoruz. Kahvenizi tazeleyin. Başlıyoruz. Seyid. İsmi ile hemhal. Garibim Seyid. Kimsesiz, sessiz Seyid.

... yazarı. Yazar admin. Yazı tarihi. 17 Ağustos 2009 ... Seyid Nedir?Seyid Kimlere Denir? ... . Seyid Nedir?Seyid Kimlere Denir? için 4 yorum. Seyyid (Arapça:سيد), İslam Peygamberi Hz. Seyyid (Arapça: سيد), İslam peygamberi Muhammed'in kızı Fatıma ve torunları Hasan, Hüseyin, Zeynep, Rukiyye ve Ümmü Gülsüm'ün soyundan olduğu inanılanlar genel olarak bu adla anılır. Seyyid kelimesinin lügat manası "efendi" demektir. Çoğulu Sadattır. Seyyid ile şeriflere genel ola ... Seyyid - Vikipedi ... . Çoğulu Sadattır. Seyyid ile şeriflere genel olarak Peygamber efendimizin çocukları, torunları manasına evlad-ı Resul denir. Hz.Peygamber'in Kızı Fatıma'dan olan Torunları Hz.Hasan, Hz.Hüseyin, Hz.Zeynep ve Hz.Ümmü Külsüm'ün Soyu genel olarak bu adla anılır. hanımlar için 'Seyyide' sıfatı... bir kapıcı seyid vardı türk sinem...