Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Siyonistlerin Suç Dosyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Siyonistlerin Suç Dosyası PDF EPUB


Hacı Kurt

Siyonistlerin Suç Dosyası - Hacı Kurt pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hacı Kurt
DOSYA BOYUTU 11,33
TARİH 2020-02-29
ISBN 6052008430
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Beni İsrail, Tevrat’tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)’ın Hz. Musa (as)’ya gönderdiği Tevrat’ı değiştirerek yeniden yazdılar.Hahamlar Kabala’nın, kendilerine Dünya hâkimiyeti vaat ettiğine inanıyorlardı.Buna göre;-Bütün Yahudiler Filistin’e toplanacaklar.-Süleyman mabedini yeniden inşa edilecek.-Mesih gelecek.-Arz-ı Mev’ud, Fırat ve Nil arasındaki topraklarda Kudüs merkezli Büyük İsrail Devleti kurulacak.Kur’an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor.

...ejad İran Cumhurbaşkanı, "Son saldırılar, siyonist rejimin durumunu değiştirmeyecek, tam tersine İsrail'in ... Siyonistlerin Suç Dosyası | bkmkitap.com ... ... "Büyük Dönüş Yürüyüşü Yüksek Ulusal Komitesi", İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki barışçıl gösterilerde işlediği suçları içeren dosyayı Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne iletti. Siyonistlerin Suç Dosyası Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. siyonistlerin suc dosyasi - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye ... Siyonistlerin Suç Dolu Dosyaları İyice Kabarmıştır - İslâmi Davet ... . siyonistlerin suc dosyasi - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye... Hacı Kurt tarafından kaleme alınan Siyonistlerin Suç Dosyası kitabi pdf isimli 346 sayfadan oluşan kitap; MGV YAYINLARI yayınevinin 29/2/2020 Cumartesi tarihinde ve 1... Kur'an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor. %26. Siyonistlerin Suç Dosyası. Hacı Kurt. Mgv Yayınları. 1. Siyonistlerin Suç Dosyası. Müşteri Hizmetleri. Hacı Kurt tarafından kaleme alınan Siyonistlerin Suç Dosyası pdf indir isimli 346 sayfadan oluşan kitap; MGV YAYINLARI yayınevinin 29/2/2020 Cumartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Kur'an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor. - Arz-ı Mev'ud Fırat ve Nil arasındaki topraklarda Kudüs merkezli Büyük İsrail Devleti kurulacak. Kur'an-ı Kerim Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını... Komiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gazze sınırında 30 Mart'tan bu yana devam Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterilerine katılan barışçıl göstericilere karşı İsrail'in işlediği suçlarla ilgili dosya... ...oturttu, bari bizler de birkaç cümleyle de olsa, bu “suç dosyası”ndan bazı örnekleri aktarmış olalım. Onun için siyonistler İHH için “terör örgütü” yaftasını yıllar öncesinden vurmuştu bile. Kudüs Dosyası. yapılan yazılı açıklamada, "Siyonist Knesset'in bu yasayı tartışması ve ilk oylamada kabul etmesi, bu oluşumun ırkçı faşist karakterine uyumlu siyonistlerin sistematik bir suçudur." denildi....