Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Siyonistlerin Suç Dosyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Siyonistlerin Suç Dosyası PDF EPUB


Hacı Kurt

Siyonistlerin Suç Dosyası - Hacı Kurt pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hacı Kurt
DOSYA BOYUTU 3,15
TARİH 2020-02-29
ISBN 6052008430
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Beni İsrail, Tevrat’tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)’ın Hz. Musa (as)’ya gönderdiği Tevrat’ı değiştirerek yeniden yazdılar.Hahamlar Kabala’nın, kendilerine Dünya hâkimiyeti vaat ettiğine inanıyorlardı.Buna göre;-Bütün Yahudiler Filistin’e toplanacaklar.-Süleyman mabedini yeniden inşa edilecek.-Mesih gelecek.-Arz-ı Mev’ud, Fırat ve Nil arasındaki topraklarda Kudüs merkezli Büyük İsrail Devleti kurulacak.Kur’an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor.

.... Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı ... Siyonistlerin Suç Dosyası | bkmkitap.com ... . Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)'ın Hz. Kitabın Adı:Siyonistlerin Suç Dosyası. Yazarı: Haci Yıldız. Kur'an-ı Kerim, Siyonistlerin bu Kabalist hedeflerine ulaşmadaki insanlık dışı niyetlerini ve suç dosyalarını ortaya koyuyor. Hacı Kurt. Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta topl ... Siyonistlerin Suç Dolu Dosyaları İyice Kabarmıştır - İslâmi Davet ... . Hacı Kurt. Beni İsrail, Tevrat'tan önce bağlı oldukları inançlarını, yaşam biçimlerini ve geleneklerini Kabala adlı kitapta toplamışlardı. Kendilerini binlerce yıldır yöneten Hahamlar, Cenab-ı Allah (cc)'ın Hz. "Siyonistlerin bu cinayeti onların zayıflığın son noktasında olduğunun bir göstergesidir. başka b...