Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gezgin (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gezgin (Cep Boy) PDF EPUB


Halil Cibran

Gezgin (Cep Boy) - Halil Cibran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halil Cibran
DOSYA BOYUTU 7,1
TARİH 2013-08-12
ISBN 9944979894
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zaad yolunda yürüyen bir gezgin yakın köylerden birinde yaşayan birköylüye rastlar ve işaret parmağı ile büyük bir alanı göstere­rek sorar:“Burası Kral Ahlam’ın düşmanlarını yen­diği meydan değil mi?”Köylü:“Burada hiç bir zaman savaş olmadı. Yal­nız bir zamanlar büyük Zaad şehri burada kuruluydu. Ama sonra yandı ve kül oldu bu şehir ve şu an da güzelbir alan görünümün­de, öyle değil mi?” diye yanıtlar.Gezgin oradan ayrılır ve biraz yürü­dükten sonra başka köylü ile karşılaşırve so­rar:“Burası bir zamanlar büyük Zaad şehrinin kurulu olduğu yer değil mi?”İkinci köylü:“Hayır, burada hiç bir zaman bir şehir kurulmadı. Ama bir zamanlar bir manastır vardı, o da güney bölgesinden gelen insanlar tara­fından yıkıldı.” diyecevaplar.Daha sonra bir müddet yürüdükten sonra başka bir köylüyle ka­rşılaşır vesorar:“Burada bir zamanlar bir manastır vardı değil mi?”Üçüncü köylü:“Burada hiç bir zaman manastır olmadı. Ama babalarımızın ve dedelerimizin anlattı­ğına göre zamanın birinde buraya bir meteor düşmüş.” diyeyanıtlar.Merak içinde yoluna devam eder gezgin. Sonra yaşlı bir adama rastlar,selam verdikten sonra sorar:“Efendim! Buraya gelene kadar üç köylüye rastladım ve bu alanı sordum. Ama her biri farklı bir şey söyledi ve hiç biri diğerini tut­muyordu.”Yaşlı adam şöyle cevap verir: “Dostum! Bu üç kişide sana doğ­ru olanısöylemiş; ama çok azımız bir doğru­ya başka bir doğru ekleyip gerçek doğruyu oluşturabiliriz.”

...5 TL. Bunları kaybetmemek için var gücüyle çabalayan kişi Gezgin gibi bilgelik sınırlarında dolaşabilir ... Gezgin (Cep Boy) - Halil Cibran | kitapyurdu.com ... . Ama yol aynı olsa da menzile nasıl ulaşacağını insan kendisi belirleyecektir. 7 TL. Bunları kaybetmemek için var gücüyle çabalayan kişi Gezgin gibi bilgelik sınırlarında dolaşabilir. Ama yol aynı olsa da menzile nasıl ulaşacağını insan kendisi belirleyecektir. Gezgin (Cep Boy). Halil Cibran AVRUPA YAKASI YAYINLARI. ve dedelerimizin anlattığına göre zamanın birinde buraya bir meteor ... Gezgin (Cep Boy) / Halil Cibran / Avrupa Yakası... - GittiGidiyor ... . Halil Cibran AVRUPA YAKASI YAYINLARI. ve dedelerimizin anlattığına göre zamanın birinde buraya bir meteor düşmüş.` diyeyanıtlar.Merak içinde yoluna devam eder gezgin. 7 TL. Bunları kaybetmemek için var gücüyle çabalayan kişi Gezgin gibi bilgelik sınırlarında dolaşabilir. Ama yol aynı olsa da menzile nasıl ulaşacağını insan kendisi belirleyecektir. Gezgin Cep Boy kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Gezgin (Cep Boy) - 494810 - Diğer - Hayat serüveninde herkesin pusulası farklıdır. Bunları kaybetmemek için var gücüyle çabalayan kişi Gezgin gibi bilgelik sınırlarında dolaşabilir. Gezgin Cep Boy Yıl : 2013,00000000Sayfa Sayısı : 144,00000000...