Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kum ve Köpük (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kum ve Köpük (Cep Boy) PDF EPUB


Halil Cibran

Kum ve Köpük (Cep Boy) - Halil Cibran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halil Cibran
DOSYA BOYUTU 10,74
TARİH 2013-08-12
ISBN 9944979900
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1926’da yayınlanan kitap şiirlerden ve sözlerden oluşmaktadır. Doğu’nun usta kalemlerinden biri olan Halil Cibran kendini şöyle tanımlıyor: “Ben ne bir sanatçı, ne de bir şairim. Ben bir sisim; her şeyi örten, ancak hiçbir zaman bir araya getirmeyen bir sis.” Kitabı okurken sise karıştığınızı hissedecek yaşadığınız dünyaya bir masal diyarından bakacaksınız.“Ben sonsuza dek bu sahillerde yürüyorum,Kum ve köpükler arasında,Yükselen sular ayak izlerimi silecek,Ve rüzgâr köpüğü üfürecek. Ama sahil ve deniz kalacak orada,Sonsuza dek.”

...rık kanatlar cep boy. Halil Cibran. Avrupa yakası yayınları ... Kum ve Köpük (Cep Boy) Avrupa Yakası Yayınları ... . Geri kalan her şey beklemenin bir türüdür." Karbon Kitaplar, Halil Cibran'ın aforizmalarını derlediği kitabı "Sand and Foam"ı İngilizce aslından Türkçeye çevirdi. Kum ve Köpük (Cep Boy) Yorumları (0 yorum). Halil Cibran. İlk kez 1926'da yayınlanan Kum ve Köpük; Cibran'ın felsefi fikirlerine, duygu ve düşüncelerine, hâlâ tartışmaya devam edilen pek çok konu hakkındaki kişisel görüşlerini aforizmalar... Kum ve Köpük Cep Boy Halil Cibran Karbon Kitaplar 9786057 ... Kum ve Köpük Cep Boy ... ... Kum ve Köpük Cep Boy Halil Cibran Karbon Kitaplar 9786057860965 Halil Cibran. Halil Cibran. İlk kez 1926'da yayınlanan Kum ve Köpük; Cibran'ın felsefi fikirlerine, duygu ve düşüncelerine, hâlâ tartışmaya devam edilen pek çok konu hakkın...