Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arı ve Ben e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arı ve Ben PDF EPUB


Alison Jay

Arı ve Ben - Alison Jay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alison Jay
DOSYA BOYUTU 10,67
TARİH 2019-10-31
ISBN 6057944757
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy’nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor, çocukları insan yapımı dünyayla doğal hayat arasındaki ilişkiyle tanıştırıyor. Kaybolan balarısının düştüğü zorluklara tanık olurken bir yandan da çevremizdeki dünyaya güzelliği ve dengeyi geri getirmenin ne kadar kolay olduğunu öğreniyoruz. 

...ben. Ercan SALICI. Alison Jay. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır ... Arı ve Ben - YouTube ... . Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Arı ve Ben Alison Jay Ren Kitap 9786057944757 Alison Jay. Alison Jay. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Arı Ve Ben. Yayınevi : Ren Y ... Arı ve Ben ... . Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Arı Ve Ben. Yayınevi : Ren Yayınları. Barkod : 9786057944757. Arı Barry insanların bu balları sattıklarını öğrendiğinde doğaya zarar verdikleri gerekçesi ile dava açmaya karar verir. 4 Nisan 2017 'de yazıldı. nasıl indiyoruz l...