Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük İhanetHadis İnkarı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük İhanetHadis İnkarı PDF EPUB


Mus’ab Köylüoğlu

Büyük İhanetHadis İnkarı - Mus’ab Köylüoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mus’ab Köylüoğlu
DOSYA BOYUTU 3,57
TARİH 2019-12-04
ISBN 6057828156
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kıymetli Okuyucum!İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam’ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah’ın kelamı Kur’an ve Peygamberin sünnetini öğrenip onlarla amel etmektir. Kur’an’ı sünnetten ve sünneti de Kur’an’dan ayırmanın mümkün olmadığı ayetler ve hadislerle açıkça bildirilmektedir.‘’Benim emrettiğim veya nehyettiğim bir konu kendisine iletildiğinde sakın sizden birinizi, koltuğuna yaslanmış biri olarak ‘biz, onu bunu bilmeyiz. Allah’ın Kitabı’nda ne bulursak ona uyarız, o kadar’’ derken bulmayayım.’’Rasulullah’ın da uyardığı gibi koltuğuna yaslanmış bir takım insanlar onu adeta bir postacı gibi görüp, Kur’an bize yeter diyerek, Allah Rasülünü devre dışı bıraktıkları bir din anlayışını benimsediler. Hem kendileri saptı hem de peşlerinden gidenleri saptırdılar.Bu eserimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur’an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis inkarcılarının dillerine dolayıp inkâr ettikleri birçok sahih rivayet hakkında ne kadar haksız ve art niyetli olduklarını inşallah anlamış olacaksınız. Rabbim bizlere Kur’an ve sünneti doğru bir şekilde anlayıp, rehber edinmeyi nasip etsin.

...serimizi dikkatlice okuduğunuzda Kur'an ve sünnet bütünlüğünün önemini anlarken, Allah Rasulüne tâbi olmadan dinin razı olunan bir şekilde yaşanmasının mümkün olmadığını ve hadis ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) | benlikitap.com ... ... Mus'ab Köylüoğlu. Kıymetli Okuyucum! İslam dini iki kaynak üzerine bina edilmiştir. İslam'ı doğru anlamanın ve doğru yaşamanın tek yolu Allah'ın kelamı Kur'an ve Peygamberin sünnetini öğrenip... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Büyük İhanet (Hadis İnkarı) için satıcı açıklaması. (#530804854). Bek ... Büyük İhanet Hadis İnkarı Musab Köylüoğlu ... ... Büyük İhanet (Hadis İnkarı) incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Büyük İhanet (Hadis İnkarı) için satıcı açıklaması. (#530804854). Beka Yayınları/Mus'ab Köylüoğlu. Büyük ihanet Hadis İnkarı. fatih erduran. ...Politika Genel Türk Tarihi Gezi Gezi Kitaplığı Gezi Rehberl...