Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süper İnsan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süper İnsan PDF EPUB


Andy Walker

Süper İnsan - Andy Walker pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Andy Walker
DOSYA BOYUTU 12,10
TARİH 2019-11-05
ISBN 6056927423
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünya gün geçtikçe belirsiz bir geleceğe doğru gidiyor. Belki de öyle bir gün gelecek ki, insanlar tarihleri boyunca ilk defa memeli olarak sınıflandırılmayacaklar.Bugün bu konuda araştırma yapan pek çok kişi var. Onlar ilerlemekte olduğumuz kaçınılmaz geleceğin farkındalar. Teknoloji her zamankinden daha hızlı ilerliyor. Bir gün gelecek insanoğlu kendi zekâsına denk makineler yapacak, hatta sonrasında bu makineler insan zekâsını da aşacak.Bu araştırmacılar önümüzdeki yeni dönem için farklı isimler kullanıyorlar: Transhümanist (insan ötesi), posthuman (insan sonrası), tekno-optimizm, siborgizm, insanlık+, ölümsüzlük, makine zekâsı, robotopya, uzatılmış yaşam ya da tekillik.Bu kavramların birbiriyle örtüşen yanları bulunmakla beraber,her biri kendine özgü bir kampı, stratejiyi ve insanlığın kendi geleceğinin tarihî sonuçlarına göre farklı vizyonları temsil eder. Bu kitapta yazarlar, hepsinin birleşiminden oluşan ortak yaşam deneyimini ustaca ele alıyor, bizi “Süper İnsan Çağı”na doğru bir yolculuğa çıkarıyorlar.

...are bulunsa bile gen değişikliğiyle birlikte daha önce adı hiç duyulmamış hastalıklar ortaya çıkabilir ... Genlerle Oynayarak 'Süper İnsan' Üretecekler - onedio.com ... . "Süper insan" yaratma endişesi insanlar arası ayrımcılığı artırabilir. "4 saatte süper insan insan bedenini değiştirme konusunda on yıldan fazla süren takıntılı bir arayışın sonucudur. yüzlerce seçkin sporcunun, onlarca doktorun, insanı hayretler içinde bırakan binlerce... Başına çok ekleyince sadece kalitesi düşüyor. Süper kelimesine açıklık getirdikten sonra süper insa ... Süper İnsan Olmak İçin Özel Güçlere İhtiyacımız Var Mı? | KreatifBiri ... ... Başına çok ekleyince sadece kalitesi düşüyor. Süper kelimesine açıklık getirdikten sonra süper insana gelelim. Bakın süper adam veya süper kahraman değil, süper insan. Baskıcı olmayan her ütopya gibi ikircikli ve insan denilen tuhaf şeyin derin iç uzayını kaplayan tüm aydınlık ve karanlık yönlerini yansıtarak bunu...