Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Genel Fonetik (Ana Çizgileri) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Genel Fonetik (Ana Çizgileri) PDF EPUB


Prof.Dr. Necip Üçok

Genel Fonetik (Ana Çizgileri) - Prof.Dr. Necip Üçok pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof.Dr. Necip Üçok
DOSYA BOYUTU 5,34
TARİH 2008-05-19
ISBN 9756008431
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fonetiğin faydasına ve önemine baktığımızda; öğretmenlere, siya¬setçilere, sahne sa¬natkârlarına büyük hizmetlerde bulunduğunu görürüz.. İyi fonetik eğitim gör¬müş olan bir hatip, bir öğretmen, bir siya¬setçi ve bir sahne sanatkârı, dinleyi¬cileri veya öğrencileri yahut seyircileri üzerinde iyi tesir yapabi¬lir. Meselâ fonetik eğitimi görmemiş ve kendi diyelek çevresinin telaf¬fuz özelliklerinden he¬nüz kurtulamamış bir sahne sanatkârının seyirciler üzerinde nasıl gülünç bir tesir yapacağını düşünelim. Bütün bunlardan başka fonetiğin metrik ile sıkı sıkıya ilgili olduğu, hatta metrik denilince hemen akla hece, vurgu, süre nevinden fonetik kavramların gel¬diği inkâr edilemeyeceği gibi, imlâ meselesinde de fonetiğin bü¬yük bir rol oyna¬dığı pek açıktır.

...â fonetik eğitimi görmemiş ve kendi diyelek çevresinin telaffuz özelliklerinden henüz kurtulamamış bir sahne sanatkârının seyirciler üzerinde nasıl gülünç bir tesir yapacağını düşünelim ... Genel Fonetik (Ana Çizgileri) - Prof.Dr. Necip Üçok | kitapyurdu.com ... . Genel Fonetik (Ana Çizgileri). %13. 15,00 TL. İyi fonetik eğitim görmüş olan bir hatip bir öğretmen bir siyasetçi ve bir sahne sanatkârı dinleyicileri veya öğrencileri yahut seyircileri üzerinde iyi tesir... Genel Fonetik (Ana Çizgileri) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Prof.Dr. Necip Üçok kitapları ve Multilingual 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap Nad ... Genel Fonetik (Ana Çizgileri) ... ... Genel Fonetik (Ana Çizgileri) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Prof.Dr. Necip Üçok kitapları ve Multilingual 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. İyi fonetik e...