Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) PDF EPUB


Filiz Puluç

Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) - Filiz Puluç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Filiz Puluç
DOSYA BOYUTU 5,74
TARİH 2019-10-24
ISBN 6057936349
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş tarafından geri alınır, Arya’yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. Arya, Ulaş için savaşmaya kararlı olsa da henüz hiçbir şeyi çözememişken, bildiği küçük sır ortaya çıkar ve Ulaş’ı kazanamadan tekrar kaybeder. Aşk için her fedakârlığı yapmaya hazırdır, Ulaş’ın, babasıyla ilgili olan acı gerçeği anlatmaya hazır olmasını bekler.Bu anlayışlı bekleyiş, beklenilmeyen bir yolculuğa ve birtakım olaylara gebe kalır.İntikam ateşiyle yanan Ulaş’ın anıları ve Eren’in sırları, beklenmedik bir anda bir araya geldiklerinde yapbozun kayıp parçalarını ortaya çıkarır. Büyük resme bakıldığında gördükleri, bildikleri gerçeklerin eksik ve yalan olduğu, ardında büyük bir tehlike barındırdığıdır. Fakat kayıp vermemek için artık çok geçtir.“Vazgeçmek de affetmek de zaruridir. Çünkü bu ikisi de olmadan özgür sayılmaz insan.Vazgeçmezse mecbur, affetmezse saplı kalır. Ve şüpheniz bu, felaket bir durumdur. Akıp giden zamanda kendini askıya almaya benzer bu. Kimseye dokunamadan, karışamadan biter.”

...2 Ulaşmak Ciltsiz Ürün Kodu: 9786057936349 Basım Yılı: 2019 ... Ateş 2 / Ulaşmak (Karton Kapak) Filiz Puluç AGAPİ... - GittiGidiyor ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Filiz Puluç. ATEŞ 2 ULAŞMAK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. FİLİZ PULUÇ kitapları ve AGAPİ YAYIN 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. Ateş 2 Ulaşmak. Yayınevi / Marka: Agapi Yayınları. Barkod: 9786057936349. Kağıt Cinsi: 2. Hamur. Kapak Türü: K ... Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . Barkod: 9786057936349. Kağıt Cinsi: 2. Hamur. Kapak Türü: Karton Kapak. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Gözlük 2 (Karton Kapak) Koray Yersüren Ephesus Yayınları. Ateş düştü. Yaktı, kavurdu. Buhar oldu, havaya karıştı....