Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Bilme Teorisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Bilme Teorisi PDF EPUB


Nebi Mehdiyev

Bir Bilme Teorisi - Nebi Mehdiyev pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nebi Mehdiyev
DOSYA BOYUTU 9,72
TARİH 2019-11-30
ISBN 9759959968
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabın cevaplamayı üstlendiği birisi temel, diğeri tali olmak üzere iki sorusu vardır: Bilgi nedir ve ne işe yarar? Kitabın tamamı, dolaylı ve dolaysız yollardan birinci sorunun cevabı üzerine kurgulanmıştır.Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyuncainanç ve kanılarımızın “bilgi” olarak sunulmasından kaynaklanan beşerî ıstıraplarımızdan, diğer taraftan da, entelektüel anlamda tarih boyuncainanç ve kanılarımızın “bilgi” olaraksunulmasından kaynaklanan toplumsal yozlaşma, bağnazlık ve gerek medenî gerekse de çevresel tahribattan kurtulma imkânı tanıdığına/tanıyacağına inanıyorum.

..., nedir bu bilimsel teori ve kanun? Bilimsel kanunlar, genel olarak matematiksel bir denkleme indirgenebilir ... Mutlaka Bilmeniz Gereken 12 Bilimsel Teori ve Kanun - onedio.com ... . Yani, bir galaksi diğerine ne kadar uzaksa o kadar büyük bir süratle uzaklaşıyordu. Biliyoruz ki, Feuerbach aslında bir materyalist olduğu halde, materyalizmin adına karşı çıkmıştır. Marx, bununla ilgili olarak, şöyle diyor: "Teori, yığınları kavradığı anda maddi bir güç haline gelir." 10.78 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi en azından inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığın ... Her Şeyin Teorisi Olarak Bilinen 'Sicim Teorisi' Nedir? ... ." 10.78 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi en azından inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin bir taraftan varoluşsal anlamda tarih boyunca inanç ve... Nebi Mehdiyev. Bu kitabın cevaplamayı üstlendiği birisi temel, diğeri tali olmak üzere iki sorusu vardır: Bilgi nedir ...