Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sindrella Kompleksi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sindrella Kompleksi PDF EPUB


Collette Dowling

Sindrella Kompleksi - Collette Dowling pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Collette Dowling
DOSYA BOYUTU 3,37
TARİH 2020-02-22
ISBN 6056934841
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

‘’Yalnız olmaktan nefret ediyorum, keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı, havadan, hatta yaşamdan daha çok istiyorum.’’‘‘Çünkü iş bağımsızlığa gelince, gerçekten kendi ayaklarımızın üstünde durduğumuz zaman, kadınlıktan uzaklaşacağımızdan sevgisiz, sevimsiz kalacağımızdan korkuyoruz. Bunun için de başkalarını suçlamanın ötesine pek geçemiyoruz. Ama ‘Onları’ suçlayarak ya da dizimizi döverek özgürleşemeyiz. Bu olsa olsa, iliklerimizi donduran bağımsızlık korkumuzu gizlememize yarar. Bağımsızlık, başkalarının bize bahşedebileceği bir armağan değildir. Her şeyden ‘Onları’ sorumlu tutmaktan vazgeçemediğimiz, kendi sorumluluğumuzu üstlenmediğimiz ve bu sorumluluğun sonuçlarını göze alamadığımız sürece özgürleşemeyiz.’’Kendi deneyimlerinden yola çıkan Dowling’in okura verdiği mesaj bu. Ve hoşuna gitsin ya da gitmesin, bu kitapta her kadının kendini bulacağı muhakkak. 

... başarısını netleştir- mek için kadın da emek sarf etmektedir ... Sindirella Kompleksi - Ekşi Sözlük ... . Dowling'in kocası yazarlık yapmak- 113 SİNDRELLA KOMPLEKSİ: ÇAĞDAŞ KADINDA BAĞIMSIZLIK KORKUSU tadır. ...bağımsızlık korkusu. bilimde yeri vardır. (gbkz: beyaz atlı prens) bekleme durumları. diğer adı (gbkz: andromeda kompleksi). sindirella kompleksi sindirella kompleksi - Dünya Sözlük. Sıralama. Geri Satıcı Açıklaması. Sindrella Kompleksi / Collette Dowling / Afrika Yayınları. Ürü ... Sindrella Kompleksi - Collette Dowling | kitapyurdu.com ... . Sindrella Kompleksi / Collette Dowling / Afrika Yayınları. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sindrella Kompleksi. sindrella kompleksi - collette dowling. okudum. "Yalnız olmaktan nefret ediyorum. Keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı havadan......