Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Terapide 5 Soluk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Terapide 5 Soluk PDF EPUB


İlkim Öz

Terapide 5 Soluk - İlkim Öz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlkim Öz
DOSYA BOYUTU 9,90
TARİH 2019-11-14
ISBN 6050321500
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, “Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur. Psikoterapist ise bu yolculukta, kişiye yolunu değil, o yolda nasıl yürüneceğini gösterendir,” diyor.“Hepimizin bir karanlık odası vardır. Bizi hoşnut etmeyen yaşantıların çoğunu o odaya atıveririz. Çoğu kez bazı evlerin çatı katındaki karanlık, bakımsız, dağınık odalar gibi bu oda da öylesine karmakarışıktır ki oraya neleri attığımızı bile unuturuz. Üstelik odanın anahtarını saklar, nereye sakladığımızı hatırlamaz ve oraya asla kimseyi de sokmayız; hatta kendimizi bile… Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar…Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımanıza ve belki de sizin karanlık odanızın anahtarının yerini hatırlamanıza da yardımcı olacaktır.

.... Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, "Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur ... Terapide 5 Soluk - İlkim Öz | kitapyurdu.com ... . Psikoterapist ise bu yolculukta, kişiye yolunu değil, o yolda nasıl yürüneceğini gösterendir," diyor. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Terapide 5 Soluk İlkim Öz Martı Yayınları. Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, "Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur. Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar... Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımaya yardımcı olacaktır. (T ... Terapide 5 Soluk İlkim Öz ... ... Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımaya yardımcı olacaktır. (Tanıtım Bülteninden). Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar... Terapide Beş Soluk terapisti ve psikoterapiyi daha yakı...