Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) PDF EPUB


Kollektif

Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 4,5
TARİH 2020-03-04
ISBN 6056999017
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. Sekiz ay içinde keman çalmayı gayet güzel öğrenmiştim. Babamın zılgıtından sonra artık evde durmak olur muydu? Hemen kemanı koltuğumun altına, ekmek torbasını sırtıma vurup yola çıktım. O zamana kadar doğduğum köyden dışarı bir adım bile atmamıştım. Coğrafya bilgim de yeryüzünde beş kıta bulunduğundan ve dünyanın üçte ikisinin denizlerle kaplı olduğundan ibaretti. Büyük şehirler arasındaki uzaklıklardan, bunların birinden ötekine nasıl gidildiğinden haberim yoktu.”Kuzey Işığı Yayınları olarak Alfred Müller ile Fridrih Şüller’in, sinemaya da uyarlanan nefes kesici maceralarını yıllar sonra yeniden yayımlamanın gururunu yaşıyoruz.

...irerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış ... Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) - Kollektif | kitapyurdu.com ... . bir çalgıcının seyahati. şükela: tümü | bugün. alfred mullerin ve friedrich şuller'in maceralarinin 2. ciltte" gibi bir ibare görüp çılgına dönmüştüm. üstelik 1. cilt tam da alfred müller'in köprüden nehire... "On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. Bir Çalgıcının Seyahat ... Bir Çalgıcının Seyahati 1 Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Çalgıya yatkınlığım varmış. Bir Çalgıcının Seyahati 1.Cilt en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Bir Çalgıcının Seyahati 1.Cilt satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt). 17,60 TL. Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt). HAVALE :17,42 TL %1 EFT İndirimi. Kuzey Işığı Yayınları Fiyatı düşünce haber ver...