Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gelirken Ekmek Al (İmzalı) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gelirken Ekmek Al (İmzalı) PDF EPUB


Şermin Yaşar

Gelirken Ekmek Al (İmzalı) - Şermin Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şermin Yaşar
DOSYA BOYUTU 11,73
TARİH 2019-11-01
ISBN 6602027792
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yıllardır muhatap olduğum “Baban nerede?” sorusuna, “işte”, “evde”, “memlekete gitti” gibi bir çırpıda verilebilecek cevaplar verebilmeyi çok isterdim. Babamın nerede olduğunu, nasıl bir bahtsız olduğunu kimseye izah edemedim. Kabul etmek gerekirse, masumiyetinden zaman zaman ben de çokça şüphe ettim. Kadere saygımız, tekrara göre değişiyor. Başımıza bir iş geldiğinde, bunu aksilik olarak kabul edebiliyor ve sineye çekiyoruz; bu aksilik ikinci kez geldiğinde, geldi mi üst üste gelir diyoruz, üçüncüsü tekrar ettiğinde her şey de senin başına geliyor diyerek rahatlıkla kanaat bildiriyoruz, sonraki tekrarlardaysa başına bu kadar çok şey geliyorsa, demek ki tüm bunları hak ediyor diyoruz. O bütün masumiyetiyle yaşamaya devam etse bile... İçimizde bir yerden konuşuyor Şermin Yaşar… Bu coğrafyanın en derin kederlerini en “bizlik” hayat acemilikleriyle harmanlıyor…İncinmişliklerimizi gülünesi aşklarımızla iyileştiriyor. Gerçek edebiyatın “insanın ruhuna” inen bir merdiven olduğunu her öyküsünde hatırlatarak.

...Ekmek Al (İmzalı)-DOĞAN KİTAP- Şermin Yaşar Şahin ... Gelirken Ekmek Al (İmzalı) - Şermin Yaşar | kitapyurdu.com ... ... Neredeyse hiç görmediğim babam annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yılla. Gelirken Ekmek Al. Kitaba adını veren öyküde 16 yıldır ayrı kaldığı kocası ile sonunda kavuşma fırsatı(umudu!) olan bir annenin, daha doğrusu kocasına neden kavuşamadığının hikayesi anlatılıyor. ...ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Gelirken Ekmek Al kitabına benzeyen kitaplar. Kitap bittiğinde çok beni etkileyen öyküleri: Geli ... Gelirken Ekmek Al (İmzalı) - Şermin Yaşar | KitapAvrupa ... . Kitap bittiğinde çok beni etkileyen öyküleri: Gelirken Ekmek Al, Bize Bi'Çay, Tüh!!! oldu. Gelirken Ekmek Al (İmzalı)-DOĞAN KİTAP- Şermin Yaşar Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yılla. Şermin Yaşar. Şahi...