Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır PDF EPUB


Hulusi Gökhan Demir

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır - Hulusi Gökhan Demir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hulusi Gökhan Demir
DOSYA BOYUTU 4,51
TARİH 2020-03-19
ISBN 9756587485
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İYİLER HEP KAZANIROkuyacağınız kitabı neden hazırladık?Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. Tam tersine hayat; yokuşu, ovası, uçurumu, dikenli yollarla donatılmış bir kulvardır.Bu kulvarları aşarken umutla, usanç duymadan, yeniden başlayarak huzurla yürümek için seçilmiş hikâyelerle dolu; size hayat suyu vereceğine inandığımız için hazırladık.Umut, gecenin tüm karanlığına rağmen, buğulu bir cama güneş resmi çizebilmektir…Bu eser, okuyan kişiye; hep isteyip yapamadıklarını, erteledikçe unutulan heveslerini yapmaya başlaması için umut aşılayacaktır.Hayatın baş döndürücü kargaşasını stres yapmadan, elinden geleni çabalayarak, sükûnetle yaşamaya devam etmeyi öğrenmemiz gerek.Örneğin; önce küçücük şeylerle başlamalı belki, birkaç durak önce inip servisten otobüsten, yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini, gördüğünü hissedebilmeli…İlla da büyük acılar çekerek hayatı arabeskleştirmek gerekmez. Bu nedenle sağlığını kaybedip ölümle yüz yüze gelmeden önce hayat değerli olmalı!Hulusi Gökhan Demir, hayatı ağlayarak değil, gülerek, umutsuzlukla değil, umutla, susarak değil, konuşarak, sorgusuz değil, sorgulayarak yaşamak en güzeli olmalı.Kitabın hazırlanışının amacı bütün bu algıları size kazandırmak ve hayatınızı kolay yaşanabilir hâle getirmektir.

...er ki inanın | iyi insanlar bir gün mutlaka kazanır | efe | YILMAZ0:46 ... İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır | bkmkitap.com ... . 254 views. #iyiol #iyiinsanol #efeyılmaz Merhaba Arkadaşlar, Ben Efe Yılmaz Bu videomda; İyi insanların bir gün... Home. Kuran Ayetlerinin Düşündürdükleri. İyiler Mutlaka Kazanır. açıdan örnek verecek olursak; iyi bir insan inkar veya şirk içinde olsa da, günün birinde mutlaka doğru inanca kavuşacaktır bu dünyada. İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır [ Hulusi Gökhan Demir ]. Armoni Yay ... İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır - Hulusi Gökhan Demir | kitapyurdu.com ... . İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır [ Hulusi Gökhan Demir ]. Armoni Yayıncılık. Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez....